Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Futók! Nike Air Max Bw Classic...

Futók! Nike Air Max Bw Classic cipő jó futáshoz?

Figyelt kérdés
Eddig is futottam, de nem volt még "futócipőm". Vásárolni szeretnék, de az az igazság, hogy nincs is túl nagy keret rá.:S Szerintetek ez a cipő jó futáshoz? (aszfalton és földúton egyaránt)
2011. máj. 16. 19:49
 1/5 anonim ***** válasza:
Néztem róla képeket és az volt az első reakcióm hogy, ez futócipő? Nekem nem annak néz ki. De válaszoljon olyan akinek van ilyen és tapasztalta.
2011. máj. 16. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Várjatok! megtaláltam az igazit:D ehhez mit szóltok? Nike Free Run +2 ???
2011. máj. 16. 20:29
 3/5 kanóc ***** válasza:
A Free Run cipőknek nincsen csillapítása: a mezítlábas futás imitálásával a lábfej izmainak edzésére való. A sikkfaktort leszámítva semmilyen előnye nincs a kínai tornacipőkkel szemben.
2011. máj. 17. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

akkor tudnál ajánlani nekem valamilyen cipőt? aminek van csillapítása is? (ha lehet, akkor 20eFt alatt, de ajánlhatsz drágábbat is, és majd legközelebb olyat veszek:D addig gyűjtök:D)


köszi előre is:)

2011. máj. 18. 21:16
 5/5 kanóc ***** válasza:
20 000 forintért már lehet jó Saucony cipőt kapni, Budapesten van mintaboltjuk. Ugyanennyi pénzért a Decathlonban ki lehet néha fogni leárazott Asics vagy Nike cipőket. A Spuri és Nyúlcipő futócipőboltokba is érdemes néha benézni a leárazások miatt, ráadásul az ottani eladók nagyon értik a dolgukat.
2011. máj. 19. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!