Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Futáshoz milyen (női) cipő...

Futáshoz milyen (női) cipő lenne jó?

Figyelt kérdés

Már volt, hogy vettem, de sajnos csalódtam benne. Elég hamar tönkre ment. Most egy egyszerű cipőben futok, de szeretnék venni egy "normálisat".

Milyen lenne jó? ha van kép, akkor az is jöhet :)


2010. jún. 5. 21:56
 1/3 anonim ***** válasza:

Milyet vettél előzőleg?Hova kéne? terep,salak? rövid,hosszútáv?

milyen árkategóriában? mennyit futsz egy héten kb?


Ha ezekre válaszolsz,szerintem tudok segiteni,most irhatnéák neked 30ezer forintos csukákat,azok az igazi futócipők,és afelett. Az az igazság,hogy 20 alattiak közül majdnemhogy mindegy hogy 7 ér vagy 17ér veszel.. felépitésüket,rezgéscsillapitoikat,minőségüket tekintve. Csak az legyen a szempont,hogy kényelmes legyen.

2010. jún. 5. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
ja és ezért baromira le fognak szólni de én évek óta futok hosszútávot,csináltam már ki nem egy nem két futócipőt. Az egyikben fájt a lábam,a másik szétjött 2 honap alatt,a harmadik nem fogta a lábam normálisan..ez mind 15-25 ezres kategória voltiylen 5-10 kilométerekre nem kell 30 ezerér cipőt venni,felőlem mondhatnak mást de szerintem felesleges. Ha ennél többet futsz,akkor érdemes beruházni
2010. jún. 5. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

[link]


[link]


olvass utána tisztességesen

2010. jún. 5. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!