Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Az gáz, ha Férfi létemre nem...

Az gáz, ha Férfi létemre nem szeretem a Focit?

Figyelt kérdés

2021. jún. 3. 18:32
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
59 szavazat
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
95%
Én se nézek focit. Az autóversenyeket vagy atlétikát jobban szeretem
2021. jún. 3. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
65%
Tiszta hülyeség ez a sport, rohannak a messze levő labda után, aztán ha elérik, akkor még messzebbre rúgják.
2021. jún. 3. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
88%
Én egy egész csomó hímneműt ismerek, aki nem szereti a focit. Akár csak nem érdekli, akár utálja. Na és? Nem kötelező szeretni.
2021. jún. 3. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
67%

20 ember kerget EGY azaz egy darab labdát, mindegyik szeretné megszerezni. Kettő pedig ácsorog egy helyben, és próbálja távoltartani. Hülyék ezek? Mennyivel egyszerűbb lenne, ha mindegyiknek lenne egy saját labdája, és mindenki azt csinálna a saját labdájával, amit akar.

Üdv: egy bicikli- és autóverseny rajongó

2021. jún. 3. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
41%

jelen politikai helyzetben szerintem eleve hazaáruló, aki focimeccsre megy 1 fidesz stadionba.


de ez ugyanaz, hogy hong kongban ha kiderül egy boltosról, hogy kína párti, akkor oda nem mennek többet vásárolni az emberek és csődbe megy.


nem értem, hogy ez a nemzeti identitás itthon miért nem működik?

miközben a covid 2. hullámának közepén a fidesz nyomatott focista fizukra 180 milliárdot az adófizetők pénzéből.

egészségügyre meg 50 milliárdot,ami miatt rengeteg ember meghalt.

2021. jún. 4. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim válasza:
85%
Sokan vagyunk így ezzel a kérdéssel.
2021. jún. 4. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
46%

Nem kötelező szeretni, viszont azok a droidok gázak, akik szidják.

Miért jó degradálni egy sportot? Akármelyikbe bele lehetne kötni, egyiknek sincs akkor értelme. Ennyi erővel a technikai sport, nem sport. Legalább a focisták maguk futnak a pályán, és a saját labukkal rúgnak, nem mások által épített autókban és motorokban mennek körbe-körbe. Most aki azt szereti, nyilván tudna hozni ellen érvet, de miért nem lehet egyszerűen tiszteletben tartani azt is, amit nem szeretsz??

2021. jún. 7. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 A kérdező kommentje:

Kedves 7.

Én tiszteletben tartom, csak nem szeretem.

Most ez neked honnan jött hogy nem fogadom el, hogy valaki szereti, egyszerűen nem szeretem.

2021. jún. 7. 18:36
 9/30 anonim ***** válasza:
24%
2,3,5 kommentek alapján.
2021. jún. 7. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 A kérdező kommentje:

#9

Csak hogy azokat nem én írtam

2021. jún. 7. 18:42
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!