Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » A franciák elleni európa...

A franciák elleni európa bajnoki találkozót megússzuk 6 kapott góllal vagy lesz belőle 8 is?

Látszik, hogy semmit nem tudunk tenni ilyen nagy csapatok ellen. Portugálok voltak a legegyszerűbbek a csoportból és még tőlük is kaptunk 10 perc alatt 3-mat.

Ha belekalkuláljuk a mentális és fizikális fáradalmakat, plusz a csalódottságot is akkor szerintem a franciák legalább egy hatost verni fognak. De vajon megússzuk ennyiből vagy lesz az 8 is?

Mit gondoltok?

2021. jún. 16. 14:04
1 2 3 4 5
 11/43 anonim ***** válasza:
37%

"És az miért jó ha úgy beállunk mint tegnap? 3 meccs van egy csoportban. Elég érdekes elképzelés az, hogy majd mind a 3 meccsen buszozunk 10 emberrel, aztán 6 perc alatt vágnak mégis hármat. Mi a célunk egy EB-n ha elég beállni védekezni? Hogy akarunk pontot szerezni? Hogy akarunk továbbjutni?"

Mert jelenleg az a realitás, hogy az egyetlen esélyünk ilyen csapatok ellen a győzelemre/pontszerzésre az, hogy 0-n tartjuk őket. A győzelemhez az is kellene, hogy egy kontrát megfussunk sikeresen. Tegnap volt néhány jó próbálkozás, de sajnos sokszor megálltunk/elbombáztuk a labdát ahelyett, hogy végigvigyük. Ha meg kinyílunk, akkor jöhet az az ötös, amibe az izlandiak is belefutottak. A 12. percben jött a gól, kinyíltak, mivel a továbbjutás múlt rajt, aztán jött a többi.

96%

Azért az túlzás,hogy kiválóan védekeztünk, inkább csak betömöröltünk 10 emberrel védekezni a kapu elé, az ilyen 10 emberrel védekező csapatokat nem szokták megszorni.

Ha tippmix szempontból nézem, akkor hendikeppel raknám a Franciákat, vagy azt fogadnám, hogy Francia győzelem, és nem szerez mind 2 csapat gólt.

Semmi támadójáték nincsen, ha volt is lövés, akkor felküldte az a csigalassú hisztibajnok Szalai Ádám a holdra a labdát, a Franciák ellen szerintem még ennyi labdabirtoklása sem lesz a Magyaroknak, az a középpálya szétfogja focizni a Magyarokét.

2021. jún. 16. 15:25
 14/43 anonim ***** válasza:
65%

Nem akarok messzemenő filozófiai fejtegetést csinálni, de a megérzésem szerint a franciák elpcsázzák a magyar válogatottat.

És ennek nagyon fogok örülni.

Remélem, meglesz a hat kapott gól.

2021. jún. 16. 15:26
 15/43 anonim ***** válasza:
0%

Amúgy mekkora prolik vagytok már.

Azon élvezkedtek az interneten, hogy kikap valaki, akit nem szerettek. Itt van az csávó, aki írta, hogy megiszik egy sört ünneplésképp, pedig nem is szereti? :D:D Az mekkora ünneplés. Tolja az igazi magyart, sírva kell vígadni. :D:D

2021. jún. 16. 15:36
 16/43 BlackSword ***** válasza:
76%
Na most a franciák most verték a németeket, utánunk meg jönnek a portugálok... az inkább lesz tétmeccs nekik... még a végén beixelünk, és ha a portugálok mindenkit elvernek akkor 3-helyen továbbjuthatunk...

#16

Egy ponttal nem jutunk tovább..... Ahhoz Münchenben nyerni is kéne.

Szerintem ne rakd meg a 0-6-t.. A Deschamps-féle francia válogatott évek óta pragmatikus focit játszik, pont annyit adnak ki magukból, ami feltétlen kell a minimunhoz, főleg a kicsik ellen. 2 gólt fogunk szerintem kapni, majd 0-2 után az a brutális francia középpálya szétpasszol majd bennünket.

Én azt mondom, hogy majd az utolsó meccsen, ha a németeknek tétje lesz, akkor megfognak minket szórni. Ha most kikapnak majd a portugálok ellen, vagy leixelnek, akkor az utolsó meccset nagyon megfogják húzni, de az is lehet, hogy a németek nulla ponton lesznek, és mivel a miénk az utolsó csoport, lehet meg lesz már a 4 legjobb harmadik, akkor lehet szarni fognak bele, és valamit elérhetünk.

Látszik sajnos, hogy amúgy csak a vígaszágról jutottunk be, meg a létszámemelés miatt. Nincs értelme a 24 csapatnak, ezt láthatjuk a macedónoknál is, akik bár nem adták könnyen magukat a sógoroknak, viszont az ukrán-holland páros kegyetlenül átlép rajtuk, és szerintem a finnek is simán kikaptak volna, ha nem történik meg az, ami megtörtént Eriksennel. Most is oktatják őket a ruszkik.

2021. jún. 16. 16:37
 19/43 anonim ***** válasza:
100%

1 ponttal, szar gólkülönbséggel benn leszünk a legjobb 4 harmadik helyezettben? :D:D

Szinte biztos, hogy minimum 2 pont kelleni fog annak, aki 3. helyen akar továbbmenni. Ha lesz is három 1 pontos harmadik helyezett, akkor is max -3 körüli gólkülönbség fog beleférni.