Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » A franciák elleni európa...

A franciák elleni európa bajnoki találkozót megússzuk 6 kapott góllal vagy lesz belőle 8 is?

Látszik, hogy semmit nem tudunk tenni ilyen nagy csapatok ellen. Portugálok voltak a legegyszerűbbek a csoportból és még tőlük is kaptunk 10 perc alatt 3-mat.

Ha belekalkuláljuk a mentális és fizikális fáradalmakat, plusz a csalódottságot is akkor szerintem a franciák legalább egy hatost verni fognak. De vajon megússzuk ennyiből vagy lesz az 8 is?

28%
Szerintem minden azon fog múlni mikor jön az első gól. Ha a magyarok sokáig kitartanak mint tegnap (vagy ha olyan sokáig nem is, azt azért nehezen hinném, de mondjuk 40-50 percig), akkor lehet hogy befeszülnek a franciák és kicsit több hibával játszanak majd. Na persze nyilván attól még megnyerik, de akkor szerintem 1, max 2 góllal letudják. Ellenben ha az első gól a magyarok hamar, 10-15 perc alatt bekapják, akkor lehet úgy szétesnek, hogy kinéz egy újabb nyócegy (csak ezúttal az 8-0 lesz). De ha nincs nagy szétesés, lehet hogy a franciák csak egy kötelező 1-2, max 3 gólós győzelmet hoznak, igaza volt az egyik korábbi válaszolónak hogy ők híresen csak annyit adnak ki amennyi muszáj. A 3 pont kell nekik meg egy stabil gólkülönbség, az meg egy 2-0 után már meglesz.
0%
Ez nem károgás. Ha egy kis tét lenne annyit rúgnának amennyit gondolnak. Ha elég az egy akkor egyet, ha kellene akkor 11-et.
2021. jún. 21. 08:44
 28/43 A kérdező kommentje:

Na majd szerdán a németek rúgnak vagy ötöt.

Meg is tettem ma a mixem, ezt mostmár tényleg esélytelen, hogy elbukjam. Nem itthon leszünk és nem lesz 40 fok.

2021. jún. 22. 00:46
 29/43 anonim ***** válasza:
100%

Mit raktál, mennyivel? :DD

Amúgy tök oké, hogy támadásban/gólszerzésben ennyire negatív mindenki, hosszú ideje nincs egy igazi gólszerző támadónk (részben játékrendszerből adódóan), plusz hiányzik a két legjobbunk a középpályáról, én ezt mind megértem. De az mikor fog leesni, hogy hátul a Szalai-Orbán-Gulácsi középső háromszög egy európai szinten is masszív védelem? Ha csak nem nyílunk ki valami oknál fogva (mint a portugál gól után, amikor nem volt mit védeni), akkor nem lesznek itt hatosával gólok. Ez nem az a hollandok ellen felálló válogatott, ahol egy Devecseri volt a középső védő...

2021. jún. 22. 06:59
 30/43 BlackSword ***** válasza:
89%

Ennél több tétet mt akarsz??? Eb csoportmeccs...

Na a németeket meg inkább hagyjuk is... menni fog a matek ezerrel... ha a portugálok vereségre állnak, akkor mi meg fogjuk nyerni...

2021. jún. 22. 11:23