Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Tippmixen "melyik csapat...

Gangsterzrue kérdése:

Tippmixen "melyik csapat szerez több szögletet" kategóriába számít a hosszabbítás?

Figyelt kérdés
Adott a 2 csapat, mondjuk rendes játékidőbe 3-3 szögletük van, de hosszabbításba mondjuk 6-5re módosul, és én azt raktam, hogy hazai szerez több szögletet, akkor nyertem? Vagy már a hosszabbítás nem számít bele?

2021. júl. 7. 22:58
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem
2021. júl. 7. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
11%
Sehova se számít, és szándékosan nem tüntetik ezt fel, hogy többen bukjanak. Ahogy gólszám, XY szerez-e gólt és hasonlók se számítanak.
2021. júl. 7. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Hogyne lenne feltüntve utolsó, talán olvasni kéne?



"Az SzZrt. a fogadási ajánlatba felvett valamennyi fogadási esemény esetében a fogadási esemény alapjául szolgáló sportesemény helyszínén, a pályán elért, a rendes játékidő végén, az adott esemény szervezője (pl.: játékvezető, versenybíróság) által, a sportesemény sportági szabályai szerint megállapított eredményét tekinti hivatalosnak. (pl.: A Forma-1 autóversenyen a futam leintése után lemérik a járműveket és kizárhatnak versenyzőt emiatt. A rövidpályás gyorskorcsolya versenyek futamai után a versenybíróság visszanézi azokat és az esetleges szabálytalankodókat kizárhatja, a vétlen kiesőket továbbjuttathatja.

Ezek a sportág szabályai szerint az eredmény megállapításának részét képezik.) Ezt az eredményt a kimenetel megállapítása szempontjából az SzZrt. akkor is véglegesnek tekinti, ha utólagosan a fogadási esemény eredménye ellen óvást nyújtanak be, vagy ha ezt később megváltoztatják, vagy esetleg meg is semmisítik."


[link]



talán el kellene olvasni a részvételi szabályzatot, nem?

2021. júl. 8. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

2/3 anonim

Egyrészt fel van tüntetve a játék leírásban


Másrészt szerint egy bizonyos értelmiszint felett teljesen triviális, hogy a 90 percre vonatkozik, tekintettel arra, hogy kupa meccseken kívül nincs is 2x15 opció egyrészt. Másrészt meg nyilván egy adott esemény szorzóját egy fix, előre látható időre tudják belőni. Vagy szeritned mondjuk ha 1,6os oddson megállapítanak valamit, hog bekövetkezik, akkor nyertél ha megvan 90 perc alatt. Ha nem jött le akkor ugyanúgy 1,6 odddson megy tovább a 2x 15 percig?

2021. júl. 8. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!