Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » A sors keze volt ebben az...

A sors keze volt ebben az angol EB vereségben?

Figyelt kérdés

Van abban valami vicces, hogy a térdeplős mozgalom idején három „gyarmati” futballista hibázza el az angol büntetőket


Röviden: anglia nem bírt hazai pályán az olaszokkal. Végül 11-esekre került sor. Az angolok szépen kezdték belőttek minden 11-est. Az olaszok kihagytak kettőt. Majd következett az utolsó irónikusan három fekete lövő angliánál, akik szépen sorban mind kihagyták a büntetőket, így nem csupán behozták az olaszokkal a hátrányuk, de szépen ki is rúgták a pályáról angliát.


A sors keze lehet ebben? [link]



2021. júl. 12. 21:35
A kérdező szavazást indított:
Érdekes. Akár lehet is...
Igen
Csak a véletlenek pont így játsziottak közre
Nem
39 szavazat
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
95%
Igen, Soros keze volt benne
2021. júl. 12. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
3%
Engem pont nem érdekel. Az Eb nek kezdjük ott hogy akkor volt vége amikor a mi saját nemzeti magyar fiaink kiestek. Ilyenkor letojom a többi pereputtya színekben pompázó népeket.
2021. júl. 12. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim válasza:
86%
99%ban Gyurcsány
2021. júl. 12. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
84%
Semmi értelme ennek. Mi a fene köze van egy játékos származásának ahhoz hogy hogyan rúgja a büntetőt? Értem hogy mi akar itt lenni a "poén", de a durva rasszista megnyilvánulások után, amik érték ezeket a szerencsétlen játékosokat tegnap a meccs után, pláne nem kéne ezt felemlegetni.
2021. júl. 12. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
81%
Nem, semmi köze a két dolognak egymáshoz és ne legyél ilyen rasszista!
2021. júl. 12. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
77%

Pestisrácok link, aki ilyesmit olvas ahhoz nincs több kérdésem.

Amúgy két olasz kihagyta, azok közül egyik se volt fekete...

2021. júl. 12. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
82%

Hogy jön a kulcsszavakhoz az LMBTQ?


Itt a legnagyobb edzői baki az volt, hogy utolsó percben behozott 2 fiatal srácot az edző, akiknek tapasztalata kb 0 ekkora tornán és velük rugatják az utolsó tiziket, hogy lehet valakinek ennyi esze?


Nem vagyok angol szurkoló, olaszoknak szurkoltam, csak el tudom képzelni mekkora nyomás lehet ilyenkor a játékoson. Képzeld el, hogy a pályán vagy kb 2 percet, a meccshez semmit nem tudsz hozzátenni, téged néz 60E hazai szurkoló és az edző jelzi, hogy figyelj te rúgod akkor az utolsó tizit, ha nem megy be akkor vesztettünk. Nincs nyomás, igaz?

2021. júl. 13. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
34%

1. A meccs eleji térdelés kínos volt és szánalmas, ilyen szinten politikát bevinni a sportba nettó szamárság

2.A meccs jobban alakult a vártnál, jóval defenzívebb focira számítottam mindkét csapattól

3.Aki a sokszínűség jegyében cserélget be játékosokat, az ne csodálkozzon, ha bukik a csapat

2021. júl. 13. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
83%

#8 "a sokszínűség jegyében cserélget be játékosokat"


Ez mekkora marhaság már, te ezt tényleg elhiszed? Tudod egyáltalán ki az a Rashford vagy Sancho? Szerinted tényleg csak azért lettek becserélve mert színes bőrűek és az majd jól fog mutatni? Te vagy nagyon fogalmatlan vagy, vagy simán csak provokálsz.

2021. júl. 13. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
74%
Mi a vicces ebben? A 11-est vagy kivédi a kapus vagy nem, 50-50% az esély. Azt mondom, hogy kapu mellé rúgja vagy be középre a kapus kezébe, akkor az el lett bénázva, de precízen a sarokba rúgta az összes játékos a labdát, nem volt semmilyen technikai hibájuk. A kapus akkor is kivédte volna, ha az atyaúristen rúgja a büntetőket, mert ennyire tapasztalt volt.
2021. júl. 13. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!