Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » 16 éves fiú vagyok kb 180 cm...

16 éves fiú vagyok kb 180 cm és 100 kiló. Elszeretnék kezdeni focizni de szerintem kövér vagyok. Bekerülnék egy foci csapatba?

Figyelt kérdés

2021. aug. 25. 00:49
 1/5 anonim ***** válasza:
84%
Ez nem a súlyodtól hanem az ügyességedtől függ
2021. aug. 25. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Próbáld meg. Ha nem is fogsz rögtön játszani, az edzésekre eljárhatsz, fejlődhetsz és le is fogyhatsz. Nem veszíthetsz semmit azzal ha elmész
2021. aug. 25. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
50%
Alkalmasabb vagy sokkal ilyen arányokkal mintha 180cmhez lennél 60kiló aztán minden meccsen úgy kellene az orvosi stábnak felvakarnia a padlóról csakmert valaki éppen hozzád ért.
2021. aug. 25. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Célozd meg előbb a 180/90-et, az teljesen jó, ha valaki csípőben-vállban masszívabb és kellően izmos. Szóval nem állsz végtelenül messze a lehetőségtől, de azért össze kéne magad kapni.
2021. aug. 28. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Egy falusi/kisvárosi megye 2es csapatban 40es, sörhasú embereket is találni. Ha van egy minimális tehetséged kispadra fepvesznek. Aztan az edzések miatt úgyis lefogysz, időután pályára is küldenek. Azt azért ne hidd, hogy profi szintre kerülsz, ahoz már "öreg" vagy.
2021. aug. 29. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!