Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Hogy lehetne viszonylag...

Hogy lehetne viszonylag gyorsan fogyni? 16 éves fiú vagyok 170cm és 81kiló. Már nagyon utálom magam a súlyom miatt és elszeretnék kezdeni fogyni és edzeni! Csak nem tudom milyen modszereket kéne alkalmaznom a fogyáshoz!?

Figyelt kérdés

2015. aug. 30. 14:05
 1/2 A kérdező kommentje:
Egyébként egészen jól tartom magam az utóbbi 3-napban. Rendszeresen sportolok és napi 2x étkezem és nem is túlzottan sokat!
2015. aug. 30. 14:12
 2/2 anonim válasza:

Szia! Ajánlanám a kaloriabazis.hu oldalt.

Én regisztráltam rá hétfőn, azóta fogytam 1.3 kg-t!

Igaz, nekem napi 600 kcalt enged meg, ez mellé sportolok; minden este 3-4 km kocogás!

66.9 kg-ről most vagyok 65.6 kg, 56-ra szeretnék lefogyni.

Egyél egészséges ételeket, pl. extrudált rozs-kukorica-graham kenyér, nektarin, banán, csirkemell-sonka, zöldségek. Édesség helyett vigyél be egészséges ételeket, én amíg kívántam a csokit mindig ettem nektarint, szőlőt vagy ilyesmit. Ez az egész 6 nap alatt a részemmé vált. Csak vigyázz, nehogy visszaszedd, ha lefogytál, heti max(!) 100 kcal-lal növeld a bevitelt. Ja, és persze igyál sok vizet, cukros löttyöket felejtsd el!

Esetleg küldhetnél képet, mert így adatok alapján nem tűnsz annyira túlsúlyosnak!:)

14/L

2015. aug. 30. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!