Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Mit gondoltok a közelgő Barca...

Mit gondoltok a közelgő Barca - Bayern meccsről?

Figyelt kérdés

Én Barcelona szurkoló vagyok de szerintem 8 alatt most sem usszák meg.

Mérföldekel jobb a Bayern mint a Barca 😂.

Barca tele van hulladékal Szartomeu féle bandának köszönhetően.


Roberto, Coutinho, Demebele, Braithwaite, Umtiti, Lenglet, Alba, Pique kiegett már.


Laporta majd vissza fogja vezetni ezt a csapatot a helyes útra újra csúcson lesz csak évek kérdése


2021. szept. 12. 19:40
 1/3 anonim ***** válasza:

"Laporta majd vissza fogja vezetni ezt a csapatot a helyes útra újra csúcson lesz csak évek kérdése"


Kicsit mondjuk nehéz lesz 1000 millió + eurónyi adósság mellett.

Gyakorlatilag konstans kéne 4-5 évig nyernie az összes számára elérhető kupát, bajnokságot teltházakkal, pozitív igazolásokkal.


Mondjuk nem vagyok barca hater, de várom már amikor az eufa végre kezd valamit az ilyen államadósságokat görgető csapatokkal, mondjuk egy 3-4 évre kitiltani az átigazolásokból + bl-ből.

2021. szept. 13. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem gondolom hogy annyira brutálisan nagy verés lesz, egy kellemes 2-3-4 góllal fog nyerni a bayern, félgőzzel



A Barca helyzete kb kilátástalan, a következő 3-4 szezon fixen kuka. A fiatalok meg el fognak menni mert BL-t akarnak nyerni, nem a Sociedaddal küzdeni az EL helyekért. Mondjuk egy normális rendszerben 1 milliárd eurónyi adósság mellett kb a spanyol 4.be lennének visszacsapva.

2021. szept. 13. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nyilván Bayern győzelmet fog hozni a találkozó. Nagyon meglepődnék ha nem így lenne.


Szerintem egy 4-1-es Bayern győzelem lesz.

2021. szept. 13. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!