Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Hogy lehet egy bíróbak ennyira...

Hogy lehet egy bíróbak ennyira látványosan elcsalni egy meccset?

Figyelt kérdés

Az atletico madrid liverpool elleni mecsre gondolok. Szerintem mindenki egyet ért abban, semleges nézőként, hogy a bíró belenyúlt a mecsbe.

Szerintem felháborító, hogy már rég nem a fociról szól egy bl mérkőzés, hanem a szánalmas játékvezetésről:(



2021. okt. 19. 23:06
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
69%
Mi történt ? Meloztam meg épp
2021. okt. 19. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
93%
Én azt nem értem miért kell segítek az amúgy is előnyben lévő angol csapatokat. Úgy értem anyagilag vannak előnyben. Amúgy meg a 11es jogos volt, de grizmann piros csak sárgat ert..
2021. okt. 20. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

"de grizmann piros csak sárgat ert"

Kíváncsi lennék ha beletalpalnák az arcodba egy stoplis cipővel akkor mit mondanál.

2021. okt. 20. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
13%
Könnyebb a sporit megvenni mint egy egész csapatot.
2021. okt. 20. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Miért költene a Pool a bíróra egy sima csoportmeccsen esélyesként? Nem történt csalás, csak hülye volt a bíró.
2021. okt. 20. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
70%

Miért hülye a bíró?


Majd ha telibe talpalnak stoplissal akkor is ezt mondod? Látszik hogy a sok fotelszurkoló még élőben focilabdát sem látott

2021. okt. 20. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Inkább te nem értesz hozzá

Grizmann oda se nézett, tehát nem lehetett szándékos. A magas láb oké, de ezert csak sárga jár, egyből piros nagyon nem. Ibrahimovics szabálytalansaga durvább volt tegnap , mégsem kapott pirosat érte.


Csak azt nem értem hogy a VAR minek van ha ott is hülyék ülnek vagy megse nézik.

2021. okt. 20. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
32%

5

Nem a pool költ rá hanem az a befektetőcsoport aki egy távolkeleti fogadóirodánál megrakta Magyarország éves költségvetésével hogy lesz piros lap az 50-55. perc között.

2021. okt. 20. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
32%

7/8 anonim ***** válasza:

??

Mész autóval elb*szod a gyalogost, de hát ez van épp nem néztél oda. Nem direkt volt. Logikus

2021. okt. 20. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
91%

#8

Nem nagyon érted hogy működik a világ. Aki ekkora pénzekkel akar csalni, az sokkal okosabban csinálja és nem ekkora piacokon fogad. Hanem megrakja ugyanezt a norvég női gyeplabda U14-es meccsen, ahol jóval kevesebb a lebukás esélye, illetve a bíró sem kér valószínűleg akkora kenőpénzt, mint egy UEFA játékvezető.

2021. okt. 21. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!