Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Hogy lehet egy bíróbak ennyira...

Hogy lehet egy bíróbak ennyira látványosan elcsalni egy meccset?

Figyelt kérdés

Az atletico madrid liverpool elleni mecsre gondolok. Szerintem mindenki egyet ért abban, semleges nézőként, hogy a bíró belenyúlt a mecsbe.

Szerintem felháborító, hogy már rég nem a fociról szól egy bl mérkőzés, hanem a szánalmas játékvezetésről:(



2021. okt. 19. 23:06
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

"Grizmann oda se nézett, tehát nem lehetett szándékos"

Piros lap nem csak a szándékos, hanem a sérülésveszélyes, durva szabálytalanságért is jár.Ha stoplissal fej magasságban belelépnek az arcodba az pont ilyen, még akkor is ha nem volt szándékos.

2021. okt. 21. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
Ibra se kapott pirosat pedig ő köztudottan nagy harcművész lábbal. :D
2021. okt. 21. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat

Szerintem itt nem arról van szó hogy piros volt vagy sem, a két tizi között semmi különbség sem volt azon ment el a mérkőzés, emberelöny ide vagy emberelőny oda, a liverpool csak a bíróval tudott nyerni és ezt szerintem a leg elvakultabb liverpool drukkerek is belátják, még ha nem írják le, de legbelül szerintem mindenki érzi, hogy ez már tényleg a bíróról szólt, sajnos:(

2021. okt. 21. 18:31
 14/16 anonim ***** válasza:
59%
Ilyen a sors. Az Atleti kamupirossal, meg kamutizivel verte el a Milant, most ők ezt visszakapták.
2021. okt. 22. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Szerintem a szabálytalánság a két meccsen teljesen más súlykategória. De nem a sors ilyen, hanem a bíró, ha a sors lenne ilyen, akkor nem lenne ez felháborító, de így az.
2021. okt. 22. 16:44
 16/16 A kérdező kommentje:

Na ez a mostani mérkőzés is ugyanolyan volt, megint ekkora csalást, az eszem megáll.

Idén már nem nézek több meccset ah bihtos, nézhetetlenné és élvezhetetlenné vált a meccsnézés.

2021. nov. 4. 00:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!