Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Mit csináljak csaljak egy...

Mit csináljak csaljak egy évet a jelentkezési lapon?

Figyelt kérdés

Felkerestem egy NBII-es klubot a tegnapi nap folyamán. Jött is a válaszuk kis idő elteltével.

Elmondtam nekik, hogy 19 éves vagyok stb ők küldtek egy jelentkezési lapot, hogy töltsem ki. Igen ám ott viszont 2004 és attól felfelé vannak születési évek tehát 2005,2006stb


2022. jan. 7. 20:50
 1/4 anonim ***** válasza:
És mit tudnál csalni??? Gondolod, bemondásra megy akármi is`???
2022. jan. 7. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Jelentkezési lapon 2004et írnék születési évnek de egyébként tudná mindenki, hogy 2003-as születésű vagyok így értem
2022. jan. 7. 21:26
 3/4 anonim ***** válasza:
Hiába írnád be, mert igazolni kell a személyi adataidat, az meg senkit nem érdekel, mit "tud mindenki" - viszont ez egyértelmüen csalásnak számít, semmi esélyed sincs bejutni
2022. jan. 8. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hívd fel őket szerintem, hogy jelentkezhetsz-e így. Ha mondtad nekik, hogy 19 éves vagy, akkor már úgyis tudják, ha szóba se állnának veled, akkor nem küldték volna a jelentkezési lapot. Kérdezd meg, hogy hogyan kellene kitölteni.
2022. jan. 9. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!