Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Hogyan válasszak magamnak...

Hogyan válasszak magamnak kedvenc focicsapatot?

Figyelt kérdés
Nem vagyok nagy foci rajongó és nem is ismerem a játék szabályokat annyira, de kíváncsi vagyok melyik csapat áll hozzám a legközelebb személyiségileg! Az iskolai tesi órákon hátvéd meg kapus voltam, de ott is nagyon kezdő-béna szinten. A kedvenc csapatot az alatt is értem, hogy ha a legszarabb eredményekkel is rendelkezne, akkor is kedvenc csapatom maradna. Fővárosban lakom és ott is nőttem fel javarészt(lakótelep-panel).(Megyeszékhely). Az hogy egy csapatban kik a legprofibb játékosok egyénenként az engem nem érdekel, hanem a csapat munkát előrébb sorolnám, meg a jó barátságos légkört! Együtt győzzünk, meg együtt kapjunk ki, ha arról van szó!

2022. szept. 15. 11:15
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Hát ez igazából szerintem minden embernél változó, hogy hogyan alakul ki. Mármint hogy egy adott ember hogyan válik mondjuk fradistává, Real madrid szurkolóvá vagy éppen Arsenal drukkerré.

Valaki egy játékost kedvel kifejezetten és ezért elkezd szimpatizálni azzal a klubbal, ahol az a bizonyos játékos játszik. Vagy apád elvitt kisgyerekként fradi meccsre és azóta odáig vagy értük. Vagy egyszer láttad aTv-ben mondjuk a Chelsea meccset és olyan jól játszottak, hogy utána elkezdted nézegetni a meccseiket és Chelsea fan lettél.

Sokféleképpen kialakulhat ez az embereknél igazából.

2022. szept. 15. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sem lehet ezt kiválasztani, csak úgy jön...mint a szerelem.
2022. szept. 15. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Fú hát jó kérdés. Én olyan 10 éves korom körül (persze nem emlékszem pontosan) szurkolok a Barcának és már fogalmam sincs, hogy mért is. A szüleim is nekik drukkolnak egyébként. Az mindenesetre egészen biztos, hogy nem úgy álltam hozzá gyerekként, hogy most kiválasztok egy klubbot és onnantól nekik szurkolok, csak jött. :D Most vagyok 25 am
2022. szept. 15. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Hellmano ***** válasza:
100%

A legtöbb ember felül valami bandwagon-ra azt ami épp menő csapat amelett lerakja a voksát és kb. ennyi... azt kitart mellette utána örökre vagy jön a következő bandwagon és átszáll arra.


Igaz nem foci, hanem kosárlabda, de én a kedvenc játékosom után választottam anno csapatot az NBA-ből a 90-es években.

2022. szept. 15. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 NTBS ***** válasza:
100%
Amelyik neked szimpatikus, az legyen a kedvenc. Ez filozófia kérdése is.
2022. szept. 15. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nézz meccseket, és amelyik szimpatikus/megfog, kezdj el egyre több és több meccset nézni tőlük. Ha kialakul a szenvedély, akkor az lesz a csapatod
2022. szept. 16. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!