Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Mit gondoltok a Fehérvári...

Mit gondoltok a Fehérvári ultrákról?

Figyelt kérdés
Érdekelne, hogy mi a véleményetek róluk. Sokan támadják őket, hogy kevesen vannak, nem boxolnak. Szerintem egy 90.000 fős városhoz képest egészen komoly létszámot is össze tudnak hozni nagyobb ellenfelek ellen. (Ujpest, Köln, Fradi, Miskolc, Kispest, Debrecen). Nem tartozok egyik brigádhoz sem. Válogatott meccsekre szoktam járni. Illetve érdekelne, hogy ha egy "ranglistát" kéne összeállítani létszám, dalok, hooligánok, harcokban, akkor hogy nézne ki.

2023. jan. 7. 23:34
 1/5 A kérdező kommentje:

Nekem ez lenne a top listám:

1. Ujpest

2. Fradi

3. Diosgyőr

4. Debrecen

5. Fehérvár

6. Kispest

7. Nyíregyháza

8. Zalaegerszeg

9. Haladás

10. Vasas

11. Győr

12. Pécs

13. Békéscsaba

14. Szeged


Ezek a jelentősebb táborok jutottak eszembe így este. :D

2023. jan. 7. 23:40
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Nálam a lista:

1. UTE

2. FTC

3. DVTK

4. Honvéd

5. DVSC

6. Videoton

7. ZTE

8. Vasas

9. Szpari

10. Haladás


Többi jelentéktelen.

2023. jan. 8. 04:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
86%
Nem tudom, nem ismerem a magyar focikultúrát. De jól értem, hogy most az a kérdés, melyik csapat szurkolótáborában van több agresszív tahó proli, aki szétverné a másik csapat drukkereit bármikor?
2023. jan. 10. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Ti nyelveteken lefordítva igen. Aki nincs benne egy picit sem az nem fogja érteni, ha ódákat zengek akkor sem.
2023. jan. 16. 10:40
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
4 mi sportokat követünk, nem focit
2023. márc. 1. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!