Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Szerintetek ki a valaha volt...

Szerintetek ki a valaha volt legjobb focista?

Figyelt kérdés

2023. jan. 8. 14:20
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
64%

Dibusz számomra az isten kapusok szintjén. Ő érte úgy tudom kapkodik a Chelsea, Manchester city, Manchester United, Aston Villa, Real Madrid, Athletico Madrid, Athletic Bilbao, Fc Barcelona, PSG és a Bayern, Dortmund is.


Legalábbis ezt írták az újságok. Viszont Dibusz maradni szeretne a Fradiban.

2023. jan. 9. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
41%

Az a helyzet, hogy Messi és Ronaldo pályafutását ismerem viszonylag jók, e kettő közül objektíven is jobbnak látom Messi-t, tehát ha félreteszem a Barcás érzéseimet, legalábbis megpróbálom, akkor is.


Messit igazából két dolog miatt tartom jobbnak CR nél. Először is mindkét játékos ontotta a gólokat, de Messi egy nagyságrenddel több gólpasszt adott ki egy nagyságrenddel kevesebb meccs alatt. Ergo kevesebbet játszott, de sokkal több gólpassza van, a góljai mellé+ több szabadrúgás gólja is van, de ha nem, akkor javítsatok ki, de szerintem igen.


A másik pedig az, hogy ahogyan én vettem észre, Messi inkább vitte a hátán a Barcát, mint CR a Realt. CR inkább befejező gólvágó volt, Messi maga volt a csapat idézőjelben, maga alakította a helyzeteit inkább.


Bár Ronaldo anno az angol bajnokságban is jó volt, viszont a Real után a Juventust nem formálta BL győztes csapattá, bár sok gólt lőtt, igaz rengeteg tizit kapott, ahogy a Realban is szórták neki a tiziket.


Bár jó volt a Juventusban is, azért lehetett volna sikeresebb is a csapat és messze nem volt Real szinten. Jelenleg meg kettejük közül Messi (bár kicsit fiatalabb) még egy topcsapat sztárja és a VB-n is remekelt.


A többiről nem mondanék most véleményt.


Csak egy kérdés. Puskás mivel lett volna jobb, mint Maradona, Pelé, Ronaldinho? Mert ha a magyarokról van szó, tudom, hogy képtelenek objektíven nézni valamit, ha egy másik magyarról van szó, de igazából nem ismerem Puskást. De sokak állítása szerint a magyar nők a legszebbek, erre se láttam még semmiféle észérvet, csak így van és kész. Szóval nem bízom a magyarok objektivitásában!!



Amúgy Luka Modric marhára nem a világ legjobb játékosa, kapott egy bunda aranylabdát és kész. Az beszédes, hogy a bunda aranylabdája után a következő szavazáson a top30 ban sem volt benne a következőnél. Modric nagyon jó játékos, de igazából bármelyik topcsapatban lehet találni jó játékosokat. Lewát se tartják a világ legjobbjai közé valónak, pedig többre vitte, mint Modric.

2023. jan. 9. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
Luka Modrić kiváló játékos, 5-szörös BL-győztes, a horvát válogatottat egy világbajnoki bronz- és ezüstéremig vezette, 2018-ban kapta az aranylabdát, amikor Horvátország világbajnoki második, a Real Madrid pedig BL-győztes lett, amiben ő is hatalmas részt vállalt. Azt is tegyük hozzá, hogy Modrić 37 évesen is a legmagasabb szinten játszik, a Realból nem nagyon fog kikerülni még egy ideig, a válogatottal meg már készül a 2024-es EB-re. Szerintem objektíven nézve a valaha volt legjobb, legsikeresebb középpályás.
2023. jan. 9. 20:04
 14/20 anonim ***** válasza:
100%

Kapusok közül szerintem Courtois a jelenlegi legjobb, még a brazil kapusokat, Allisont és Adersont említeném meg.

Modric szerintem is jó játékos, de az aranylabdáját én sem gondolom jogosnak.

Messi pedig nem a hátán vitte a Barcát, olyan csapattársai voltak, mint Neymar és Suarez, meg ugyebár Xavi és Iniesta... Nem ő volt a "csapat", csak az újságok őt kapták fel, és mindenért őt éltették, minden sikert neki tulajdonítottak, még akkor is, ha rosszul játszott. Pont e miatt igazolt el Neymar...


Ronaldo nem tudta sikerre vinni a Juventust, mert nem voltak meg a kellő minőségű csapattárak, egyedül meg nehéz.

2023. jan. 9. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 NTBS ***** válasza:
75%
Ez egy csapatjáték még mindig. Ha mindenképpen meg kell nevezni egy személyt, akkor nekem Kocsis Sándor.
2023. jan. 11. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
28%
Mbappe, Benzema, Zidane.
2023. jan. 11. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim válasza:
6%
Látom mindenki le van pontozva, aki leírja azt a nyilvánvaló tényt, hogy Messi a világtörténelem legjobb futballistája. Infantilis hozzáállás. :) Hogy lehetne CR a világ legjobbja? Egy játékos, aki úgy fejezi be karrierjét, hogy 0 gólt lőtt a vb-n egyenes kieséses szakaszban. Viccnek is rossz!
2023. jan. 13. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
82%

#17


Alig játszott, és 37 éves! Nem olyan nagy dolog ez. A "világtörténelem legjobb futballistája" cím pedig nem egyértelműen valakié. Mindenki mást tart annak, nem lehet objektív győztest találni, ahogy CR7 és Messi között sem. Van mutató, amiben az egyik a jobb, van, amiben a másik. Mindenkinek lehet személyes véleménye, és kedvence közülük is, tarthatja valaki Ronaldot jobbnak, úgy, hogy nem azért mondja, mert utálná Messit, egyszerűen így gondolja, és kész. Gondolhatja így.

Amúgy meg Messi tavalyi idénye a PSG ben egyszerűen szánalmas volt. Most formában van, igen, Ronaldo meg nem, de de volt ilyen fordítva is. Nagy ügy.

Mondom ezt egyébként Messi rajongóként.

2023. jan. 13. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Pessi
2023. febr. 6. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Erling Haaland
2023. nov. 19. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!