Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » A bet 365 nem enged befizetni...

A bet 365 nem enged befizetni hitel vagy bankkártyáról, de felhozza lehetőségnek a paysafecardot ez hogyan működik? Valaki lépésről-lépésre le tudná írni, hogyan kell ennek a segítségével befizetni?

Figyelt kérdés

2023. júl. 20. 22:55
 1/9 anonim ***** válasza:

Regisztralsz egy paysafecard accot az oldalukon. Verifikalod

Majd elsetalsz egy paysafecard arusito helyhez, pl magyar posta es veszel egyet az elerheto cimletekbol. Tobbet is vehetsz.


A kod ami a papirlapon lesz kell majd megadnod a befizeteskor. A reg azert kell mert a kod beutese elott be kell jelentkezni. Regisztracioval ugyanis nagyobb a limited.

2023. júl. 21. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:

És kifizetés elvileg ugyanúgy tud menni a mypaysafecard-ra (Mivel bet már nem fizet ki Magyar bankkartyára.)


Viszont ha kifizetek my paysafecardra akkor ott mit tudok vele csinálni? Fel tudom valahogy venni?

2023. júl. 30. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
fizethetsz Skrill, Neteller
2023. júl. 30. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Sajnos július 1-től új törvény van külföldi oldalakra a bankok blokkolják a bankkártyás befizetést se be se ki nem lehet pénzt mozgatni így.
2023. júl. 31. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Ez igy nem igaz. Azokat a tranzakciokat blokkoljak amik szerencsejatek kodjaval megy vegbe.

Csak hogy a pl az unibet berakott egy olyan kartyas opciot ami egy francia oldalon keresztul mukodik es siman megy.(hasznaltam)


Skrillre be lehet fizetni kartyaval(nongambling) amit aztan egy penznem valtassal maris hasznalhatsz gamblingre. Raadasul a gamblingbol jovo penz tovabbra is megerkezik skrillrola kartyara(szamlara) Nekem pl tegnap ketto kifizetes azonnal.

2023. júl. 31. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
5# forintban vagy euróban fizet vissza a bet365 ?
2023. júl. 31. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Errol nincs infom ugyanis nem hasznalok betet oktoberig, mert egy haverom volt olyan rendes majdnem 5eve, hogy belepett es benyomta az onkitiltast 5evre.


De szerintem eurot kuldenek.

2023. júl. 31. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
2/7 A kifizetés engem is érdekelne!
2023. aug. 9. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A bet bankszamlara kifizet. Pl a paysafecardos befizetest is banki atutalassal fizetik.
2023. aug. 9. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!