Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » A magyarok miért nem képesek...

A magyarok miért nem képesek kinőni ezt a rendkívül kínos öndícsérő attitüdöt?

Figyelt kérdés

Most épp erről jutott eszembe.


[link]



#komplexus #Öndícséret
ápr. 8. 17:56
A kérdező szavazást indított:
Ahogy a komplexusos emberek, úgy a komplexusos népek is gyakran esnek ebbe a hibába, nem tudom, hogy kinőjük-e valaha
Szerintem a kommentők tévednek, Szoboszlai a király
Egyéb
10 szavazat
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Ugyanaz a kellemetlen érzése van az embernek, mint amikor a társaságban egy magyar elkezd a külföldieknek egy főre eső Nobel-dijasokkal meg olimpia arányokkal kérkedni. Miért nem érzi a legtöbb magyar, hogy ez gáz és ráadásul kontraproduktív?
ápr. 8. 17:57
 2/15 A kérdező kommentje:
*aranyakkal
ápr. 8. 17:57
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Mert amíg a magyar média isteníti őket addig az emberek is
ápr. 8. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
66%
Komolyan nem értem mi itt a probléma. Hogy az újságíró szerint jól játszott a srác?
ápr. 8. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Ez egész addig nem baj, amíg életszerű.


Amint érződik viszont, hogy “hazafias kötelezettségből” jön a dicséret, kezd ciki lenni.

ápr. 8. 18:28
 6/15 anonim ***** válasza:
39%
Te amúgy láttad a meccset?
ápr. 8. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem az utóbbi meccseken nem játszott rosszul, a Man United ellen kifejezetten jól is játszott. A befejezéseit illetően jogos kritikák érik, valamiért nem tud gólt lőni egy ideje a Liverpool-ban, hiába vannak olyan helyzetei amiket be szokott lőni. De ez elmondható a többi Pool játékosról is, Salah és Nunez is rengeteg helyzetet kihagy, pedig pont Szoboszlaitól kapnak jó labdákat. Gondolom a kettő együtt nem tesz jót az önbizalmának.
ápr. 8. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Nem a konkrét meccs a lényeg.


Hanem hogy kötelező jelleggel elkezdi ez az újságíró mentegetni a Szoboszlait, érezhetően csak mert magyar. Ezzel kockára téve a szakmai integritását és objektivitását is a követői előtt.

ápr. 8. 20:31
 9/15 anonim ***** válasza:
57%
De miből érződik, hogy azért mert magyar? Nyilván azért ír magyar játékosról, mert az olvasói pont leszarják, hogy egy nigériai játékossal mi van, őket egy magyar focitsta érdekli.
ápr. 8. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

A magyar egy borzasztóan éretlen, komplexusos nép Európa egyik legszegényebb országában.

Ezért van az, hogy bár az átlag magyar jóval butább, mint egy külföldi, beképzeltebb, hisz vagy el is hiszi, mekkora király, vagy kompenzál.


A sportban is pontosan ez látszik. Sosem sikerült semmit reálisan megítélni. Szoboszlait sem.

A srác összességében jó, de az az ajnározás amit a sajtó művel, már óriási túlzás, viszont az is, amit a gyk vagy nsn-on/faceen művelnek egyesek. ( jó tudom, az NSO kommentelői a lakosság legbutább rétegéhez tartoznak, ahogy ide se épp focitudósok írnak, de akkor is).

ápr. 11. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!