Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Őszintén, van olyan aki...

Őszintén, van olyan aki sportfogadásokból pozitívan jött ki hosszútávon?

Figyelt kérdés
2011. febr. 6. 13:19
 1/5 anonim ***** válasza:
Csak rövidtávon jövedelmező, én is csak akkor játszok, amikor teljesen eggyértelmű hogy ki győz.
2011. febr. 6. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
persze, az összes fogadóiroda, meg buki.
2011. febr. 6. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
több évnyi folyamatos játék után az ember tapasztalatot szerez a játék terén, és aztán már menni fog.....
2011. febr. 7. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Rövidtávon és hosszútávon is lehet nyereségesen fogadni.

De tapasztalat és stratégia nélkül a fogadók 90%-a veszteséges és a fogadóirodákat hizlalja.

A hosszútávú nyereség érdekében SZÜKSÉGES:

- Fogadási stratégia

- Pénzügyi stratégia

- Önmenedzselés (hogy a helyén kezeld a nyereséget és a veszteséget is)

Folyamatosan adminisztrálnod kell a fogadásaidat egy megfelelő programmal. Pl. egy egyszerű Excel tábla is megteszi. Így visszanézheted, hogy állsz, milyen mérkőzéseknél hibázol és milyen fajtáknál vagy nyereséges.

Stb. stb..

2012. febr. 14. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 hookuszpook ***** válasza:
Igen. Az elmúlt 7 hónapban minden hónapban kerestem vele. Nem véletlenül használtam a kerestem szót a nyertem helyett, ugyanis én biztosra megyek, rizikó nélkül. És ez a kereset nem 10, hanem 100 ezer Ft-okban értendő. Ha ez megoldhatatlannak tűnik, privátban tudok linket küldeni, ahol utánanézhetsz. Itt nem lehet, mert tiltja a szabályzat.
2012. aug. 5. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!