Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hosszutavon bajom lehet...

Hosszutavon bajom lehet abbol, hogy 20 percet lazan kocogok heti 5x?

Figyelt kérdés
10 mehet bemelegito nagyon laza kocogas, 10 perc jovet levezeto nagyon laza kocogas, amit kierek a palyara.amugy az edzes javaresze salakon tortenik.Van megfelelo cipom.4 honapja csinalom igy es nincsenek gondok.Idot tudok sporolni ezzel, csak kicsit gyanakszom a kesobbi izulet, stb panaszok megjelenesere
2011. jún. 22. 21:03
 1/4 A kérdező kommentje:
elnezest kihagytam a legfontosabbat:aszfalton illetve kirakott kovon tortennek a bemelegito illetve a levezeto laza kocogasok..
2011. jún. 22. 21:08
 2/4 anonim ***** válasza:

csináld füvön és figyelj a lépéseidre ,gurulj a talpadon ne dobbants


akkor elvileg nem lesz bajod:)

2011. jún. 22. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Minket általános iskolás korunkban 6 éven keresztül naponta futtattak betonon, több mint 20 percet összesen és az nem laza kocogás volt. Egyelőre semmi komoly baja a térdemnek (most 20 éves vagyok). Pedig én akkor kissé túlsúlyos voltam.


Amúgy nem tudnál biciklivel vagy rollerrel menni? Az is gyors, és biztos nem vágja szét a térded.

2011. jún. 22. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
6éven keresztül napi 4km az derék dolog. Jó állóképességed lehet :)
2011. jún. 22. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!