Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Ha van egy átlag ember de...

Ha van egy átlag ember de nincsen edzői végzettsége, hozhat létre pl:egy futball csapatot? Mit kell ahhoz csinálni hogy egy csapatot hivatalossá tegyen?

Figyelt kérdés
2011. aug. 10. 15:25
 1/4 anonim ***** válasza:
Lehetsz klubtulajdonos ez biztos, de kelleni fog egy edző is szerintem. Remélem jön nálam okosabb is...
2011. aug. 10. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

gondolom kell egy engedély az MLSZ-től vagy a saját megyéd labdarugó-szövetségétől


a játékosoknak meg orvosi vizsgálat a sportorvostól h játszhatnak-e


e mellé kell egy mez, és be kell nevezni a helyi bajnokságba


nem vagyok edző de valahogy így zajlik (szerintem(

de ha rossz válaszokat adtam akkor a google a barátod

2011. aug. 10. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nos, akkor szép sorjában:

Igen hozhat létre csapatot, valahogy így:

1, Bejegyezteti a Labdarúgó Szövetségben a klub nevét, székhelyét.

2, Kötelezően kell lennie egy pályának ami hazai pálya ( vagy rendelkezned kell olyan papírral ami igazolja hogy egy egész szezonra biztosítva van a hazai pálya bérlése, és a szerződést is mellékelni kell a klubtól akitől béreled.)

3, Bekell fizetni a nevezési díjat, és fedezni kell az utaztatást, (legalacsonyabb osztályba megye 3ba kb. 1millió forint költségek vannak)

4, Kell egy edző ha nincs végzettséged és játékosok.

5, Ez a nagypályás foci a kispályás teljesen máshogy működik a pont az érdekelne akkor ebbe beletalátam...

2011. aug. 10. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Engem igazán szólva az Amerikai Foci érdekelne,csak nem vagyok benne biztos,hogy kifizetődő lenne számomra mert itt Európában nem annyira népszerű az Amerikai foci mint az Európai vagy Ausztrál(rögbi).
2011. aug. 11. 10:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!