Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Egy átlag ember milyen magasra...

Egy átlag ember milyen magasra tud felrúgni?

Figyelt kérdés
Szoktam látni, hogy tánosok, sportolók, kick-box-osok...stb. fejmagasságig feltudnak rúgni. Ezek az emberek folyamatosan nyújtják az izmaikat? Mert én is sportolok, de nem tudok olyan magasra felrúgni. Normális ez?
2009. aug. 29. 18:50
 1/4 anonim ***** válasza:
Én kung-fuzok is de én se tudok nagyon magasra rúgni. szerintem átlagban olyan 150-et tudok rugni.
2009. aug. 29. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nagyban függ a magasságtól is, de vannak akik függőlegesig felemelik a lábukat, úgyh. már nincs határ.
2009. aug. 29. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Igen. Hajlékonyságtól függ.
2009. aug. 29. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
én 163 cm vagyok, és olyan 1,50-et én is rúgok, már majdnem, hogy spárgázok a levegőben. Most Aikidora járok, de előtte 3 évig aerobikoztam, csak a tanár külföldre költözött, szóval kerestem valami mást és ez bejött. Januárba lesz, hogy 2 éve jöttem be először a terembe.
2010. okt. 21. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!