Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Szerintetek van rá esély,...

Szerintetek van rá esély, hogy sikerüljön?

Figyelt kérdés
először is lány vagyok,9 évvel ezelőtt az általános iskola focicsapatában játszottam kapus poszton,de néha hátvéd is voltam,szeretném formába hozni magam és egy nem hivatalos női focicsapathoz menni,9 éve semmi mozgásom nem volt..régen ment a 2000 km futás is,ma meg szenvedek a 400-al is
2011. aug. 23. 19:26
 1/2 anonim ***** válasza:

2000 km futás?????? O.o Nem semmi ha te Moszkváig elfutottál

De azért a 400 se kutya, Szolnok-Bécs távolság akkor is megvan

2011. aug. 23. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Sikerülhet...lehetetlen nincs,csak tehetetlen:))

Na szóval tedd rendbe a kajád,és kezdj el futóedzéseket végezni.Legyen hosszútáv(olyan 4 km körül kezdd,aztán lehet emelni),sprintes,és intarvallum-edzés.Ha a futás megvan,ugye focihoz a "labdával való viszonyodat":) is fejleszteni kell,de a futball nem az én szakágam,labdakezelés,cselek stb.,de ennek mikéntjét kérdezd profibb embertől.Ha megvan a jó állóképesség,és van labdaérzéked,simán lehetsz eredményes.De ehhez viszont el kell kezdeni edzeni.Méghozzá keményen,rendszeresen.És mégegyszer...KAJA..fontos!!!

Na sok sikert,kitartás;)

2011. aug. 23. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!