Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » 12 éves vagyok, hajlékonyabb...

12 éves vagyok, hajlékonyabb szeretnék lenni. Milyen gyakorlatokat tudtok ajánlani? és ha a spárgához kb 5-10 centi kel akkor szerintetek még van esély rá hogy sikerüljön? : )

Figyelt kérdés
2011. jan. 5. 18:15
 1/5 A kérdező kommentje:
úgy értem, hogy van-e esély, hogyha elegendő gyakorlatot csinálok, akkor később fog-e még sikerülni a spárga? vagy ezen már nem lehet javítani?
2011. jan. 5. 18:16
 2/5 anonim válasza:
Persze.. gyakorolj kitartóan és menni fog. Pár napja tölröttem be a 14-et, és nyáron ment le a spárga, de azelőtt még soha nem csináltam. 3 nap kellett. Én mindig bemelegítettem, majd utána mindig lejjebb mentem, és amikor egy kicsit fájt úgy maradtam kb 2 percig és elmúlt a fájdalom. Utána még lejjebb, még lejjebb... Aztán sikerült :D Úgyhogy nyugodj meg, ha nekem nem volt késő akkor neked sincs. Ja és még annyi hogy csak úgy tudom, hogy a jobb lábam van elől.
2011. jan. 5. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

jah te a ... nemjut eszembe a neve:D szóval azt a spárgát csinálod, amelyikben nem igy oldalra rakod a lábad?

huhh az nehééz:DDD de majd azzal is megpróbálkozok:D amúgy köszi,énis próbálgatom, remélem majd nekem is sikerülni fog:)

2011. jan. 5. 18:38
 4/5 anonim válasza:
Kitartó edzéssel bárh formálhatod a tested. Ha abbahagyod egy idő után beáll a dolog.
2011. jan. 5. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Huhh :D Én is 12 éves vagyok,és én a spárgát nem is próbáltam,de a franciám 1 az angolom pedig 2 nap alatt lement :D Akkor még noná hogy neked sincs késő :) Gyakorolj kitartóan napi 20-25 percet :D Itt van néhány gyakorlat :D :

1.Ülj le nagy terpeszbe,és hajolj a jobb/bal lábadra és középre.

2.Állj meg 1 helyben,és próbáld letenni a tenyeredet,ha ez megvan menj le angol spárgába amíg tudsz,és könyökölj :D

2011. szept. 23. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!