Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Hitted volna, h továbbjut a...

Hitted volna, h továbbjut a Chelsea 1-3ról?

Figyelt kérdés
2012. márc. 15. 01:50
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nem. amúgy nem kis hátszelük volt a bírótól.
2012. márc. 15. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

No one can stop us now :)


Elismerem a bíró a mezőnyben sokat fújt a javunkra, de döntő szituációban, gólhelyzetben nem kedvezett egyik csapatnak sem.

KTBFFH!

2012. márc. 15. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

"No one can stop us now :) "


No one, csak mindkét bentmaradt Spanyol csapat. :)

2012. márc. 15. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Nem hittem volna, és nem azért mert annyira ledolgozhatatlan hátrány az 1-3 hanem azért mert a Chelsea nagyon gyenge volt az utóbbi időben. Amúgy meg abszolút nem a bírón múlt. Nem vagyok Chelsea fan, sőt a Napolinak szurkoltam tegnap, de röhejes, hogy mennyien a bíróra fogják. Ennyire azért nem kéne elfogultnak lenni...
2012. márc. 15. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:

Ha igazi Chelsea-drukker vagy, akkor hiszel a csapatodban. Szóval igen, hittem, és tudtam is, hogy sikerülni fog nekik!!


KTBFFH!!

2012. márc. 15. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

"Ennyire azért nem kéne elfogultnak lenni..."


Nem mi vagyunk elfogultak hanem a bíráskodás volt az. :)

Annyira szemmel láthatóan hogy még a kommentátor is többször megjegyezte.

2012. márc. 15. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Volt 2 tizenegyes gyanús eset, amit nem adott meg a bíró...az első félidőben meg a napolinak fújta a mezönyszabálytalanságok 70% át...ennyit az elfogultságról.
2012. márc. 15. 18:19
 8/12 anonim ***** válasza:

Digo:

Azt, hogy a kommentátor mit mond abból nem feltétlen kell kiindulni mert sokszor mondanak hülyeségeket. Amúgy valóban volt NÉHÁNY eset a mezőnybe amit benézett és a Chelseanek kedvezett de ezek közül egyik se volt döntő szituáció. Nem azért nem tudta a Napoli megőrizni 3-1-es előnyét mert pár apróbb bakit vétett a bíró. Egyébként ha már a bíráskodásnál tartunk Dossenát második sárgával ki kellett volna állítani amikor kezezett a 11-esnél. Ez nagyobb tévedés volt mint az előbb említett hibák, ráadásul a Napolinak kedvezett (a kommentátor erről valahogy tegnap megfeledkezett). Szóval összességébe biztos, hogy a londoniaknak volt hátszele és ezért mentek tovább?

2012. márc. 15. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Ha a kommentátor azt mondja,hogy nem adtak meg 4 tizit a Chelseanek azt is elhinnéd?
2012. márc. 15. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Persze, hogy hittem. Chelsea szurkoló vagyok, tudtam, hogy megcsináljuk ha akarjuk. Már a kezdőcsapatból meg tudtam mondani, hogy meglesz!
2012. márc. 15. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!