Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Mi a véleményetek arról hogy...

Mi a véleményetek arról hogy ma menesztették AVB-t a Chelsea edzőét?

Figyelt kérdés

2012. márc. 4. 18:53
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nem volt jó ötlet... oké hogy nem jönnek az eredmények de próbált felépíteni vmi újfajta csapategységet és szerkezetet, nem könnyű úgy dolgozni hogy tudod, előtted 0,5-1 évente cserélik az edzőket és nagy a gubanc mindenütt. másrészről nem csak egy oldalú ez a dolog sokan szidják de a csapatnak kéne rúgni a gólt meg védekezni. nem lehet mindent egy emberre fogni. vagyis lehet de akkor jön valaki más aki fél év múlva megint repül mert próbál építkezni de Rómát sem 1 nap alatt építették... mert akkor egyetértenék ha a csapat mondjuk a kiesés ellen hajtana vagy valami de így...
2012. márc. 4. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Egyetértek az előzővel. Annyit fűznék még hozzá, hogy AVB egy nagyon tehetséges edző, de szerintem neki még maradnia kellett volna a Portoba nyáron, hogy tovább fejlődjön, hirtelen túl nagy falat volt neki a Chelsea, ez olykor meg is látszott, de idővel felnőtt volna a feladathoz. Valószínű az se tett neki jót, hogy az új Mourinhonak tartják, ő nem az új Mourinho hanem Villas-Boas. De ha már így alakult hagyni kellett volna dolgozni. Azért egy új csapatot felépíteni nem megy egyik napról a másikra, főleg úgy hogy az idősebb játékosok nagyjából vele egyidősek akiknél ez miatt lehet tekintélye sincsen...Ha 2. szezonja végén rúgta volna ki mert nincs pozitív változás akkor azt megértettem volna, de így azt mondom hogy hiba volt, függetlenül attól, hogy a kinevezésével is várni kellett volna még amíg tapasztaltabb lesz...Abramovics folyamatosan rúgja ki az edzőket mert nem nyernek Bl-t, közbe nem jön rá, hogy pont ő miatta nem nyernek mert senkit nem hagy dolgozni...
2012. márc. 4. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Az Abramovics-féle eredménykényszer áldozata lett, mint sokan mások előtte. Amúgy tehetséges edzőnek tartom. Nem tudja megérteni, hogy az eredmények nem csak a bepumpált fontmilliók miatt jönnek (persze az is fontos), hanem hagyni kell dolgozni az illetőt.

Én MU drukker vagyok, és sokkal szimpatikusabb, hogy hagyják dolgozni az "öreget", pedig ott sem minden évben jön ki a lépés.

2012. márc. 4. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Abramovics nem tudja megérteni :-)
2012. márc. 4. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem vmit rosszul csinált mert minden 2. meccsen kikapott Valami nagy nevű edzőt kéne hivni pl mourinho azzal bajnokok lennének de legalábos dobogó
2012. márc. 5. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én személy szerint örülök annak, hogy Di Matteo lett az új edző, kíváncsi leszek, mire megy vele a csapat. Az, pedig hogy Mourinho (lapértesülések szerint, idézem: "José wants 12m a year and Ronaldo" - azaz: José évi 12 milliót és Ronaldót akarja), Guardiola, vagy Benítez jön-e jövőre, az más kérdés.
2012. márc. 8. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!