Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Real Madrid vagy FC Barcelona?

Real Madrid vagy FC Barcelona?

Figyelt kérdés

Melyiknek szurkolsz?

Melyik a jobb csapat?

Hogy döntsem el hogy melyiknek szurkoljak?

Nem nézek soha focit, de mégis szeretném tudni melyik a jobb csapat, mi a véleményetek róluk...


2012. márc. 17. 22:21
1 2
 1/14 anonim válasza:

Vérbeli madridista vagyok

Mindkettő csapatnak megvannak a maga erősségei, gyengepontjai

Ez nem így megy... ha megfog a csapat, a légkör, a játékosok (és nem az eredmények, azt hívják divatdrukkernek) akkor mondhatod, hogy valakinek szurkolsz. Ez egy életérzés!

2012. márc. 17. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Nézz meccseket, és szurkolj annak amelyik jobban bejön. Ilyen egyszerű. Viszont ha pl elkezdesz a Madridnak szurkolni, akkor ne mondd azt két hónappal később, hogy "a Barca tök jól játszik meg nyerik a kupákat, inkább szurkolok nekik".
2012. márc. 17. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim válasza:
Én a Barcelonának, mert jobban tetszik a foci, amit játszanak. De szerintem idén a Madrid egy kicsivel jobb. A Barcelona ellen is tudnának nyerni, ha fejben rendbe tennék a dolgokat.
2012. márc. 17. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Ronaldo cselezne, nyerne a Madrid, de így nem fog. :D
2012. márc. 18. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Csak azt tudom ajánlani, amit a többiek is. Nézd a meccseiket, és dönts te. Én Barcelona szurkoló vagyok, de hogy melyik a jobb csapat? Majd meglátjuk az idény végén, szerintem a Barcelona még mindig jobb a Realnál.
2012. márc. 18. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
HAJRÁ FRADI!!
2012. márc. 19. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:
Én nagy REAL fan vagyok! Gyönyörű a játékuk és rengeteg jó focista játszik a csapatban. A Barcáról annyit hogy jó csapat de szerintem neked kell eldönteni hogy kinek szurkolsz.Szurkolj annak akinek jobban tetszik a játéka!
2012. márc. 31. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Nekem a Madrid játéka sokkal jobban tetszik, mint a Barcelona tili-tolija. Az nekem kissé unalmas. Illetve maguk a játékosok is szimpatikusabbak a Realban. De neked kell dönteni ... :)
2012. ápr. 9. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Barcelona drukker vagyok, most gyengébb a csapat, de akkor is a Barcelona a jobb.Ha nem lenne Cristiano Ronaldo a csapatban, akkor senki nem szurkolna a Real Madridnak az iskolánkban.Nekem nagyon unszimpatikusak a játékosok a Realban.Pepe,Marcelo,Özil,Ronaldo,Casillas.Vsizont imádom a Barcelonásokat.Messi,Alves,David Villa,Keita,Xavi, szóval az egész csapat nagyon szuper.Úgy tudom a Spanyol Kupán (már nem emlékszem annyira) megjegyezte valaki, hogy a Real Madrid elég öntelt.(:
2012. ápr. 26. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Utolsó válaszoló, nem szeretem az ilyen Barca drukkereket. A Madridban is vannak szerethető játékosok, nem kellene sarkítani. (egy barca drukker)
2012. ápr. 27. 04:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!