Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Real Madrid vagy FC Barcelona?

Real Madrid vagy FC Barcelona?

Figyelt kérdés

Melyiknek szurkolsz?

Melyik a jobb csapat?

Hogy döntsem el hogy melyiknek szurkoljak?

Nem nézek soha focit, de mégis szeretném tudni melyik a jobb csapat, mi a véleményetek róluk...


2012. márc. 17. 22:21
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Meg ne viccelj már. Özil és Casillas unszimpatikus? Te nem vagy normális. Casillas egy olyan játékos, aki nem lehet semelyik ellendrukkernek sem unszimpatikus. Özil meg 2 éve van itt, ő sem csinált semmi nagy hülyeséget. Szégyenlem, hogy ilyen Barca szurkolók vannak, mint te.
2012. ápr. 27. 04:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Mindenkinek meg van a véleménye.Én nekem nem szimpatikusak a játékosok, ez baj? Egyszerűen nem bírom a Real Madrid játékosait.Ember vagyok ettől.Persze a Real Madrid játéka egyszerűen lenyűgöző, de a focisták egyszerűen ellenszenvesek.Azt elismerem, hogy fantasztikus a játékuk, de valahogy nem fogják magukat belopni a szívembe.Minden ember másképpen gondolkozik, mindenkinek van egy saját véleménye.Ennyi.Nem kell ezt ilyen tragikusan felfogni.Nem szeretem a Real játékosokat, de a Barcelonásokat egytől-egyig imádom!!!


L

2012. ápr. 27. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:

Én Barcás vagyok

mind2 jó de most a real jobb formába van meg jobb az edzője

néz meccseket ahogy a többiek is írták

és amúgy öröm látni hogy elismerik hogy a másik csapat is jó mert pl:haverom is vérbeli madridista amikor nyert a barca mondjuk 3-1 re akkor én nem mondtam hogy hogy a real egy csicska csapat de ő most hogy kikapott hazaiba a barca egyből mondta ''jajj kikapott a barca''

és azért a kedvencem mert tetszik a sok passzos játékuk meg a mezük is tetszik + a kedvenceim is ott játszottak mint például ronaldinho,henry,eto'o,

2012. aug. 19. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
jah és messit hogy hagyhattam ki???? :)
2012. aug. 19. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!