Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Válaszolnátok néhány teniszkér...

Válaszolnátok néhány teniszkérdésemre?

Figyelt kérdés

1 Kérdésem: Szerintetek jó ár 1 órára, hogy 1000 ft a pályabérleti díj és 1500 az oktatás- összesen 2500 ft 1 órára.


2 Tudom, indenkinél más, fejlődős képes vagyok, szerintetek heti 1-2 alkalomra érdemes kiadni érte?


3 Mivelhogy nem vagyok gazdag ember, emitaa korlátozottabbak a lehetőségeim. Ezért le kéne mondanom erről a csodálatos sportról? Mert imádom. Ma voltam először játszani- edzenni 1 órát.


Ütőm van, ruhám a z kényelmes, cipő- addig jó ,amíg komolyabban nem kezdem el.


Köszönöm előre a válaszaitokat!



2012. aug. 29. 16:19
 1/3 A kérdező kommentje:
Elnézést a helyesírási hibákért..
2012. aug. 29. 16:20
 2/3 anonim válasza:
2500Ft/h az elég kedvező ár mivel általában 4500-tól felfelé kezdődnek a magánegdzések!Viszont cipőt muszáj szerezned mert a tenisz cipőnek az oldala ki van merevítve,így jobban tartják a lábadat és kisebb sz esélye,hogy kibicsaklik.
2012. aug. 31. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

1. Én is teniszezem és a 2500 ft. sztem nagyon jó ár! Nálunk a pályát 2000 ft az edző 1 órára pedig 3000 ft.

2. Én hetente 3x járok, de szerintem 1 alkalomra nem érdemes minimum 2-re :)

3. Szerintem ne mondj le róla :) ha tényleg szereted akkor csináld amit szeretnél :)

Jó teniszezést :)

2012. szept. 2. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!