Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Falcao jobb játékos mint...

Válasz25 kérdése:

Falcao jobb játékos mint Messi vagy Ronaldo?

Figyelt kérdés

2012. okt. 13. 14:19
 1/8 anonim ***** válasza:
Azért ez elég nagy túlzás szerintem , bár érik feléjük , de még mindig távol van Messi és CR szinttől.
2012. okt. 13. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Mind a kettő műanyag divatcipő! Adidas Copa mundialt vegyél!
2012. okt. 13. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
dehogy jobb ráadásul Messi és Ronaldo nem csak gólokat lő de veszélyesek jól cseleznek gólpasszokat adnak falcao meg "csak" gólerős.
2012. okt. 14. 03:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
de messi,ronaldo mellet milyen csapat áll?
2012. okt. 14. 09:39
 5/8 anonim ***** válasza:

Igen csak el ne feledd hogy messi meg cr7 magában is képesek pattogni ..

Tavaly emlékszem nem 1 ronaldo gól volt 40méterről , úgy hogy tisztán kapuba ált a kapus mégis gól.

2012. okt. 14. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ez a kérdés engem is foglalkoztat,a csapat erősebb Messiéél az tény.Viszont sztem az is,amit írtak,hogy Falcao csak gólerős.(mint Gomez)Majd év végén kiderül.
2012. okt. 14. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Falcao a világ legjobb befejezője.Messi és Ronaldo azért jobbak,mert több poszton is bevethetőek(a legjobb szélsők szerintem)és a cselezőkészségük varázslatos.Hatalmas passzaik vannak.Szóval összetettebbek mint Falcao.
2012. okt. 14. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Igen jobb csapat van mögöttük de mondjuk 2-3x annyi gólt is rúgnak/rúgtak eddig a szezonokban) plussz nézzük Villát 25 gól körül termelt a Barcában meg 15-20 körül pedig elméletben erősebb a csapat.
2012. okt. 17. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!