Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Csak engem háborít fel a Real...

Csak engem háborít fel a Real Madrid ténykedése?

Figyelt kérdés

Egyszerűen felháborít az, hogy a nagy európai klubok által világsztárrá nevelt játékosokat elviszik hatalmas pénzekért, amit ráadásul banki kölcsönből szereznek. Én a Manchester Unitednek szurkolok. Az igaz, hogy ők pl. Ronaldót már 2004-ben sem kevésért vették, de akkor még csak 18 éves volt, Sir Alex Ferguson nélkül sohasem vált volna olyan nagy játékossá amilyen végül is lett.

A Reál Madrid esetében még egy dolog fontos. Egyszerűen nem értem, hogy miért mindenki oda akar menni. Mindenki, jaj hát ők a galaktikusok. Galaktikusok? 2002 óta nem nyertek BL-t, sőt még a döntő közelében sem voltak. El kell ismerni, hogy az ötvenes, hatvanas években nagyon nagy csapat volt Puskással és Di Stefanoval. De ne hogy már a múltból éljünk!

Szerintem A Real semmit nem fog nyerni. Igaz, hogy világsztárokat igazoltak, de egy falka világsztár még nem csapat. Igazi csapat jelenleg csak kettő van a világon: a Manchester United és a Barcelona.


2009. aug. 8. 16:41
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
61%
engem nem idegesit. kedvenc csapatom, és nem most lett a kedvencem, mindig is az volt. szóval én örülök hogy ilyen jó focistákat igazolt.
2009. aug. 8. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
75%
Nem kell olyan mélyen visszamenni azért, hogy találjunk kiemelkedő szereplést. Nem annyira rajongok a fociért. Azzal nem értek egyet, hogy Ferguson papa tette sztárrá Ronaldot, ahhoz jó alap volt a Manchester de a Fergi hmmm. Szerintem az is egy kirakati bohó, azt a munka nagy részét mások végezték nem ő. Ronaldo már előtte nagy volt. Nem értek vele egyet, mindenki oda igazol ahova akar és aki meg tudja fizetni, ha az kölcsön akkor kölcsön inkább az fáj neked, hogy otthagyta az MU-t.
2009. aug. 8. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
69%

Szerintem (real drukkerként) egyáltalán nem felháborító, addig nem kellene ilyenekről be szélni, amíg nincs vége a 2009/2010-es szezonnak. Sőt, minnél nagyobb sztár van egy csapataban annál több ideig kell "beindítani" a gépezetet.

Aki utálja a Real-t az egyből így vélekedik. A kívűlálók, pl. akik nem nagyon nézik a focit, akik más csapatnak drukkolnak és a real számukra semleges, azok mind-mind úgy vélekednek, hogy "jó ez a Pérez, már eleve sztár és fiatal játékosokat hoz, hogy végre a nagymúltú csapat kúpákat nyerjen. Megemlíteném, ha nem nyer semmit a Real akkor biz mehet a Charlton/Leeds után. De ez nem lesz ;)

2009. aug. 8. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim válasza:
68%

Szerintem C.Ronaldo nem Fergusom miatt lett nagy jatekos ,hanem BOLONI LASZLO miatt, aki bevette a Sporting nagy csapataba! Amugy , aki nem ismeri Bolonit annak mondom ,hogy egy roman nemzetisegu magyar anyanyelvu edzo , jelenleg a Standard Liege(nem bizti ,hogy helyesen irtam edzoje).A fokerdesre valaszolva ha van penzuk miert ne tegyek. Az en velemenyem az , hogy a Real a nagy vilagsztarokkal sem biztos ,hogy tobbre viszi ,mint a tavalyi csapataval.Ronaldo , Kaka , Benzema , Xabi mind nagyon jo jatekosok , de egyutt nem lehet tudni ,hogy pontosan milyen csapatot fognak alkotni. Casillas , S.Ramos es Raul OK A REAL LEGNAGYOBB SZTARJAI.Foleg Raul.

Casillas

S.Ramos Pepe Mezelder Marcelo

Diarra

Xabi

C.Ronaldo Kaka(Gago)

Benzema(Van Nistelrooy) Raul(Higuain)


Ez azert nem rossz csapat:)

2009. aug. 8. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
69%

absz nem felháborító, te most sztem (már megbocsáss) azért sírsz emrt elvitték a csapat legjobbját tőletek...


azt csinál a real amit kaar, ha van pénze hadd költse, am a te csapatod emg az összes csapat, manapság banki pénzből vesznek oylan játékost akiért jiobban a zsebbe kell nyúlni... és tényleg nem kell nagyon viszameenni a realsikerekért, tavaly,meg azelőtt is a real a bajnok volt, 2002ben ynertek utoljára bl-t, ez igaz, ezt elismerem, és azt is h idén ők voltak a legjobbak) de a barca pl ha nem is annyira visszamegyünk, akkor 2005ben , előtte meg 1992ben nyertek bl-t tudtommal, és akkor nem baszogatták őket h mien szar így meg úgy. meg ők is vesznek játékosokat, azt is aláírom h alapjáraton a real a vásárlós és a barca meg a nevelős csapat, de most jövök raullal, a világ legtöbb focis rekodját tartó személyével, casillassal a világ legjobb kapusával, és mgé lehetne sorolni a játékosokat akik a eralban nőttek fel, és nayon nagy nevek... visszatérve a vásárlásokra, most pl ira...nagyon nem saját nevelés... hleb... meg messi is pénzért mentoda, (most tudom h ez csak kötözködés de real szurkolóként muszáj) de ő gyerekként azért ment oda met ott tudták finanszírozni a ebtegségére a havi lóvét, és nem ott kezdte), iniesta is odaigazolt kiskorában, etoo sem nevelés, mikor emgvették ronaldinhot az sem nevelés volt, pique sem az, alves sem, abidal sem az, nem akarom tovább sorolni... elismerem a képességeket mindegyik játékosnál tisztelem őket és a abrcát is eredményeikkel együtt, de közel sem úgy vannak a dolgok mint sokan látják...:)

2009. aug. 8. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
33%

Én félig értek veled egyet (vagy félig nem, nézőpont kérdése!)

Ferguson nélkül Ronaldo sosem lenne az aki ma. Amikor a MU-be ment akkor egy taknyos 18 éves volt, hisztizett, és kib*szott önző volt. Manchesterben tanult fegyelmet, és nem vagyok benne biztos hogyha spanyolországba igazolt volna akkor ilyen szintre ért volna mint ahol most tart.

Viszont a Real játékospolitikája ez: Nézzük meg kik játszanak a MU-ben, és igazoljunk onnan, nagyon mellényúlni nem lehet. Ronaldo, Nistelrooy, Beckham, stbstb.

Egyébként engem is felháborít, hogy a Real 250millió eurót költött, ami 70 milliárd forint, és nem a saját eredményeiből tette ezt, ahogy másoknak kell, hanem kedvező banki kölcsönökből, és a kedvező adótörvényeknek hála. Nem véletlenül írnak 5 éves szerződést, utána már az adózás nem lenne kedvező.

Viszont ebből látszik a Real nagy hátránya is: egyrészt MUSZÁJ nyerniük, különben túl nagy adósságba kerülnek. Másrészt soha sem lesznek tartósan nagy csapat.- Most még kell idő míg beérnek, talán 2-3 évig jók lesznek, és akkor tripláznak, de az nem elég, mert azzal nem biztos h visszajön a 250millió euró. És aztán kezdhetik előről felvásárolni a nemzetközi piac jó játékosait.

2009. aug. 9. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
63%
a Real alapítása óta a világ egyik legnagyobb csapata
2009. aug. 9. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Engem is idegesít a ténykedése, mert minden évben új játékosokat/sztárokatt igazolnak lefele, és szart se érnek sose vele, ugyanolyan gyenge marad a csapatjátékuk, hol láttok ti olyan játékot a madridban, mint a barcánál? pedig a madrid tele van sztárral a barca meg annyira,nem és egyáltalán nem izgat hogy milyen csapatból igazolnak le játékosokat, de sztem nem az edzőket kéne sorra elbocsátani, hanem azokat akik ilyen gánnyá tették a csapatot, össze se tudnak szokni az emberek, mert minden évben jön 5új játékos akik azonnal a kezdő11be repülnek, ennyit erről
2009. aug. 9. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

"de sztem nem az edzőket kéne sorra elbocsátani, hanem azokat akik ilyen gánnyá tették a csapatot"

Ha olvasnal ujsagokat, akkor rajonnel, hogy Calderon-t, (aki mindig csak szerencsetlen hollandokat hozott, akik nem a Real-ba valok) levaltottak es jott Perez, aki bevasarolt 3 evre elore (!) azert, hogy legyenek eredmenyek. Ha nezted volna az eloszezont, akkor lattad volna, hogy egyre szebb egyerintos jatekot jatszanak.

2009. aug. 9. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
nem lesz eredmény így se elhiheted
2009. aug. 9. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!