Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Csak engem háborít fel a Real...

Csak engem háborít fel a Real Madrid ténykedése?

Figyelt kérdés

Egyszerűen felháborít az, hogy a nagy európai klubok által világsztárrá nevelt játékosokat elviszik hatalmas pénzekért, amit ráadásul banki kölcsönből szereznek. Én a Manchester Unitednek szurkolok. Az igaz, hogy ők pl. Ronaldót már 2004-ben sem kevésért vették, de akkor még csak 18 éves volt, Sir Alex Ferguson nélkül sohasem vált volna olyan nagy játékossá amilyen végül is lett.

A Reál Madrid esetében még egy dolog fontos. Egyszerűen nem értem, hogy miért mindenki oda akar menni. Mindenki, jaj hát ők a galaktikusok. Galaktikusok? 2002 óta nem nyertek BL-t, sőt még a döntő közelében sem voltak. El kell ismerni, hogy az ötvenes, hatvanas években nagyon nagy csapat volt Puskással és Di Stefanoval. De ne hogy már a múltból éljünk!

Szerintem A Real semmit nem fog nyerni. Igaz, hogy világsztárokat igazoltak, de egy falka világsztár még nem csapat. Igazi csapat jelenleg csak kettő van a világon: a Manchester United és a Barcelona.


2009. aug. 8. 16:41
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
azt meglátjuk majd évvégén:)
2009. aug. 10. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:
Én nem vagyok se MU se Real szurkolo..Roma szurkoló vagyok, teljesen felháborít, hogy a Real rakás pénzt felvesz és méregdrágán vesz játékosokat... és a kissebb csapatok nem tudnak játékosokat venni, mert a Real annyira felb*szta mindennek az árát. A Real a sok sztárjával csúnyán játszik! Csak azért lett másadik, mert ott a világ legjobb kapusa aki minden labdát kiszed, majd valaki a 89. percben bepöckől egy golt... Szoval csúnyán játszanak... (barca-Real 6-2)
2009. aug. 10. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:
nem csak téged.Engem is felháborít.Nyert a Barca és most kétségbeesetten próbálják legyőzni a barcát 250 milliós igazolásokkal.Nem hogy tisztességesen kitalálnák a Barca ellenszerét c.ronadlo,kaká,benzema stb.
2009. aug. 11. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
igazatok is lenne, meg van is valamilyen szinten. de az van, hogy a real azért akárki akérmit mond a világ egyik elgnagyobb klubja ezt mindnekinek be kell ismernie. és a realnak köztudottan a létezése óta ez volt a legrosszabb időszaka az elmúlt pár év. nem csak a mostani év volt szar, előtte oké, hogy nyertek két bajnokságot de az nemsok. már jópár éve szarban vannak, és mostmár muszáh volt kipucolni a szart:D
2009. aug. 16. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!