Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Puyol, Pique, Pepe, Thiago...

Puyol, Pique, Pepe, Thiago Silva Sorrend?

Figyelt kérdés
Tudási sorrend

2013. márc. 21. 10:08
 1/7 anonim ***** válasza:
88%
presztizs miatt Puyol van elöl , utánna Pepe , Pique-t tenném.
2013. márc. 21. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Thiago Silva innen a legjobb ez nem kérdés, a többiről nem is érdemes beszélni, Puyolról csak azért mert már öreg, elég sérülékeny lett és nem nagyon játszik. Piké Pepe? Vicc
2013. márc. 21. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
szerintem is silva utána puyol.....sok-sok szünet.......piké...pepe.
2013. márc. 21. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Üdv! Szerintem Puyol még nagyon jó, de ti kit tarttotok még ezenknél is jobbaknak?
2013. márc. 21. 15:50
 5/7 anonim ***** válasza:
Vidic,Pique,Rio Ferdinand ! :)
2013. márc. 21. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
59%

Piqué és Pepe tényleg vicc(nyilván nem Juhász Rolandhoz,vagy Vanczákhoz,hanem mondjuk Thiago Silvahoz képest) :D

Puyol már csak inkább a neve miatt lehet ott az ilyen listákon, bárhol, már rég nem az, akinek sokan még ma is szeretnék hinni.(persze ettől még RESPECT neki)

Ugyanezért helytelen lenne Ferdinand, vagy Terry listán szerepeltetése is.

Hol van Barzagli, Hummels, Chiellini, Kompany,Vidic ?!

Olyat,hogy a LEGJOBB védő közülük nem is tudnék kiemelni,jelenleg van kb 8-10 klasszis szinten teljesítő belső védő, mikor -melyiknek van éppen formahanyatlása, sérülés stb , szóval sok minden befolyásolja ezt.

Thiago Silva azonban jelenleg a világ legjobb belső védője,ezt ha láttad már játszani,nem is kérdőjelezed meg.

Azonban rögtön utána Barzagli következik, főleg azért,mert SENKI nem gondolta,hogy egy Palermo, majd egy pár csőddel felérő Wolfsburg-i kaland után a világ egyik legjobbja lehet a csapatában, és hazája válogatottjában egyaránt.

Silva,és Barzagli egyaránt Nesta-ra emlékeztet engem(aki a szememben a valaha volt legjobbak egyike: a stílus, elegancia,higgadtság, tökéletesség,tudás egyvelege, én az ilyen védőkért rajongok.Nálam Hummels is ebbe a "kasztba" tartozik.

Aki a "kannibál" típusokat szereti, annak ott van Chiello, Vidic :D

Pepe meg nem focista, hanem egy favágó tajparaszt.

Piqué meg körülbelül 2szer - ha nem 3szor- annyira van értékelve,mint amennyit tud.

2013. márc. 22. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Thiago Silva, Puyol, Pique, Pepe.
2013. márc. 22. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!