Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » A Real Madridban focizó Pepe...

A Real Madridban focizó Pepe nem lépte már át túl sokszor a határt a szándékos szabálytalanságaival?

Figyelt kérdés
Legutóbb Messi kezére lépett, de ez csak az apropó. A múltból kifejezetten sok emlékem van, hogy ez a Pepe fiú keresi az alkalmat, hogy szabálytalankodjon. Csak én látom így, vagy esetleg ezek a szabálytalanságok nem lógnak ki a sorból ennyire?

2012. jan. 20. 13:46
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

a messi ügy egy undorító dolog volt. előtte volt egy eset a getafe elleni meccsen pár éve, akkor is elgurult neki. mindkettő után bocsánatot kért, de ennek ellenére nagyon sokat támadták és elterjedt róla h csak szabálytalankodni tud.véleményem szerint erre nem szolgált rá, de ez a messis eset csak rontani fog a helyzeten. mégegyszer mondom ezt én is elítélem de attól még nem durvább játékos mint egy van bommel vagy egy de jong.


és egy kis statisztika. pepe idén még cask egy piros lapot kapott és idén 360 percenként, azaz 4 lejátszott meccsenként kap sárgát.

2012. jan. 20. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

1:

ja, de a kis és középcsapatok ellen persze h nem alattomoskodik. Fölösleges is lenne, főleg mert úgyis megverik őket több góllal.

De a barca ellen amikor igazán számít a teljesítmény mindig elborul az agya.

Minden el classicora jut pár Pepe agymenés.

A világ legidiótább focistája. Ez tény.

2012. jan. 20. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Könyörgöm egy kib@szott védőről beszélünk! Az, hogy ő inkább felrúgja az ellenfelét ha olyan a helyzet és kockáztat egy sárga vagy egy piros lapot, minthogy utána magyarázkodjon hogy miért lett gól az az ő döntése. Én Real szurkoló vagyok (szal követem a meccseiket), és nagyon sokszor volt már olyan hogy Pepe gólt akadályozott meg az állatságaival, ez a dolga! Inkább kapjon sárgát, mint a Real egy gólt. Nekem ez a véleményem.


Ez a Messi-eset egyébként tényleg undorító volt, nem értettem mi szükség volt rá, és akárhányszor kér bocsánatot, szerintem szándékos volt. (Az a Getafés taposása is durva volt amit itt már említettek előbb, néha elgurul a gyógyszer, mint mindenkinek.)


Azt is említsük meg akkor már, hogy tavaly valamelyik Classicón kiállították amikor "lerúgta" Dani Alvest, és az a "szabálytalanság" is úgy vonult be a történelembe mintha kb. eltörte volna Alves lábát, pedig látszott hogy hozzá sem ért...Félreértés ne essék, a szándék is pirosat ért, a szándék viszont NEM FÁJ, és nem kell tőle percekig fetrengeni. Azt akarom csak ezzel mondani hogy nagyon sokszor fel van fújva amiket csinál, és szerintem egy jó védő aki a csapatot helyezi előtérbe, és képes személyes áldozatot hozni a gól elkerülése érdekében.

2012. jan. 20. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

13:57-es vagyok

pontosan, vicces eset volt h nem érnek hozzá, nagyon fáj neki, leviszik HORDÁGGYAL és 1 perc se telik el már jön vissza. egyébként kíváncsi lennék arra a "minden classicon elborul az agya dologra" Mert ezen az eseten kívül (na jó meg az alveses) nincs igazán semmi. maximum az h megette messit és amíg ő fogta momentuma se nagyon volt a kis argentinnak

2012. jan. 20. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

ja nem volt momentuma Messinek.. csak akkora gólpasszt adott abidalnak h Mou még most a lyukat foltozgatja a védelemben.


lehet mentegetni pepét, de nem véletlen utálják már a real drukkerek közül is többen.

Minden mozdulatán látszik, hogy egy igazi favágó.

2012. jan. 20. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
És még Shakirát is elveszi. Ez az igazi botrány :)
2012. jan. 20. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

nem a mostani meccsről beszéltem te i...

azt írta h minden classicon elborul az agya. erre írtam h ilyenre nem emlékszem, csak h messinek TAVALY például nem sok babér termett mellette...

ülj le, szövegértés egyes..

2012. jan. 20. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

shakiraról ennyit: [link]

:D:D

2012. jan. 20. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

7:

jól van, persze persze :D

Igen Messinek soha sehol nincs momentuma. Az aranylabdákat is csak azért kapja, hogy kiszúrjanak a reallal :D

pepe meg egy szent.

2012. jan. 20. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

8:

de csak azért mert ez volt a mez elején

[link]

2012. jan. 20. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!