Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Nem lehetne olyan rendszert...

Nem lehetne olyan rendszert bevezetni, hogy az ehhez hasonló szurkolókat örökre kitiltsák a stadionokból?

Figyelt kérdés

http://www.youtube.com/watch?v=kCbJbNouDcU

Csak személyivel lehetne jegyet venni, és ha egyszer valaki ki lett tiltva ilyen viselkedés miatt, soha többet nem mehet be. Ezeknél még egy marhacsorda is értelmesebb és fegyelmezettebb.


2013. márc. 23. 19:16
1 2 3
 1/27 A kérdező kommentje:

http://www.youtube.com/watch?v=d7_PEfu5_xo

Ehhez már nincsenek szavaim...

2013. márc. 23. 19:28
 2/27 anonim ***** válasza:

pont most akarják bevezetni a szurkolói kártyát, ami kiszűrné ezeket

persze a 'szurkolók' 90%a sír ellene, de én támogatom, mert az nem a szurkoláshoz tartozik h szétverik a stadiont


én spec szeretem kulturáltabban, a saját csapatom buzdítva nézni a meccseket, tehát támogatom a szűrést

2013. márc. 23. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 A kérdező kommentje:
Nagyon helyes, hogy be szeretnének valami ilyesmit vezetni.
2013. márc. 23. 19:48
 4/27 anonim ***** válasza:

remélem nem.

a vidikben látott dolgok a legjobbak az egészben.

vonulás,garázdálkodás,gyalázkodás.

2013. márc. 23. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
90%
Erről szól a foci! Kérdezd meg a játékosokat bármelyik csapatban, kinek örülnek jobban, 100 szurkolónak, vagy 5000 nézőnek...
2013. márc. 23. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, nem tudom te mivel tartod magad többre, egyformán lemarházol mindenkit, én ott voltam, minden meccset végigszurkolok, balhéban nem vagyok benne, mégis azt kapom hogy agyatlan marha. Így te sem vagy jobb...
2013. márc. 23. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
52%

ők a keménymag, a törzsvendég... ők hozzák a forgalom nagy részét, és a törzsvendéget mindenhol inkább megtartják, mintsem kitiltanák... én inkább az ilyen kis rinyapinákat nem engedném a stadion közelébe.

Hajrá VIDI :D

2013. márc. 23. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
És ők azok akik mindenhová elkísérik a csapatot. Gondolom te ne,m voltál még külföldön a csapattal, ők elmennek, ha fél évig arra spórolnak akkor is.
2013. márc. 23. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:

Nem, mert nem érdekel a foci ilyen szinten. Van más sport, amire rendszeresen kilátogatok, és ugyanígy szurkolok, anyázás, zsidózás, gyalázkodás és barbárkodás nélkül, mert gondolkodásra képes vagyok. Ezek eszetlen marhák, csak a balhét mennek oda csinálni, utána meg fel vannak háborodva, hogy ki vannak tiltva. Fordítsuk meg a dolgot:

ha lenne egy stadionod, amit te építettél fel, és hétről hétre jönnének ezek a vadállatok, hogy szétb@sszák az egészet (és egymást), te ugyanúgy mosolyogva kifizetnéd a károkat? Hiszen ez a dolguk, ordibálni, gyalázkodni, és tönkretenni amit lehet, nem?

2013. márc. 23. 22:05
 10/27 anonim ***** válasza:
tévedsz, ők fizetik ki a károkat, azzal, hogy megveszik a jegyet... ráadásul erre van a b közép.
2013. márc. 23. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!