Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Nem lehetne olyan rendszert...

Nem lehetne olyan rendszert bevezetni, hogy az ehhez hasonló szurkolókat örökre kitiltsák a stadionokból?

Figyelt kérdés

http://www.youtube.com/watch?v=kCbJbNouDcU

Csak személyivel lehetne jegyet venni, és ha egyszer valaki ki lett tiltva ilyen viselkedés miatt, soha többet nem mehet be. Ezeknél még egy marhacsorda is értelmesebb és fegyelmezettebb.


2013. márc. 23. 19:16
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
szerintem amég nem jársz mecsre, nem ismered ezeket az embereket, nem tudod mi az hogy ultra, addig totál felesleges itt okoskodnod... a zsidók meg zsidók nem értem mit problémáznak ha lezsidózzák őket, én se háborodnék fel, ha le reformátusoznának...
2013. márc. 24. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 A kérdező kommentje:
Jajj, ne játszd már itt a szentköcsögöt...
2013. márc. 24. 01:53
 23/27 anonim ***** válasza:
Én is ott voltam, ráadásul rendezőként. Szóval a te nézetedben az igazi 12000 magyar szurkolót ki kéne tiltani minden focira való tevékenységből? Gratulálok... Ebből a 12000 emberből 11998 rendesen szurkolt végig. Nem keresték a balhét. Örömmel jöttek a meccsre és éltették a magyar csapatot. 2 ember miatt lett az egész meccs utáni balhézás. Csak úgy mondom neked, hogy beszélgettem jó pár emberrel és mind azt mondták, hogy nekik büszkeség magyarnak lenni és bárhová elkísérnék a csapatukat, ha idejük és pénzük engedi. Ne felejtsd el, hogy ULTRA =/= Hooligan-nal. Ez a nagyon nem mindegy. Én is ultrának vallom magam mert szeretem a klubcsapatom aminek kiskorom óta szurkolok és szeretem a magyar válogatottat is a több-kevesebb eredménye ellenére. Másrészt te csodálkozol egy olyan országban ahol a baloldal elcseszett mindent ott továbbra is baloldal éltetés lesz? Amúgy meg a kis szotyis divatoknak akik csak nézik a meccset ott volt az 56.-osok terei kivetítő. 12000 szurkoló - 800 néző a 2 hely leosztása. Te meg csak úgy kiraknál 12000 igazi magyart, mert neked nem tetszik a véleménynyilvánítás egy szabad országban? no com..
2013. márc. 24. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 A kérdező kommentje:
Ha azok ott a metrón magyarok (és az nem 2 ember), akkor én születtem rossz helyre, elnézést. Mihelyst lehet, tovább is állok.
2013. márc. 24. 20:54
 25/27 anonim ***** válasza:
Mintha más országba nem ugyanez lenne... Álomvilágban jársz...
2013. márc. 25. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 A kérdező kommentje:
Ugyanez van sajnos, tudom. De nem ez a norma.
2013. márc. 25. 01:33
 27/27 anonim ***** válasza:
ha máshol is ugyan ez van, akkor pont hogy ez a norma.
2013. márc. 25. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!