Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Nem lehetne olyan rendszert...

Nem lehetne olyan rendszert bevezetni, hogy az ehhez hasonló szurkolókat örökre kitiltsák a stadionokból?

Figyelt kérdés

http://www.youtube.com/watch?v=kCbJbNouDcU

Csak személyivel lehetne jegyet venni, és ha egyszer valaki ki lett tiltva ilyen viselkedés miatt, soha többet nem mehet be. Ezeknél még egy marhacsorda is értelmesebb és fegyelmezettebb.


2013. márc. 23. 19:16
1 2 3
 11/27 A kérdező kommentje:
Akkor meg ki kéne alakítani egy plexivel elzárt gumiszobát, ahol kiélhetik magukat. De azt ne mondd, hogy van ezeknek egy csöppnyi eszük is.
2013. márc. 23. 22:29
 12/27 anonim ***** válasza:
Mutasd már meg mikor lett stadion szétverve? Az hogy fradi-ute meccsen a divatultrák szétverik más kérdés. Válogatott meccsen hol láttál ilyet?
2013. márc. 23. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
Van kialakított "gumiszobájuk" ha járnál is meccsekre, tudnád, hogy erre való a b-közép
2013. márc. 23. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
Ezek szerint neked sincs sok eszed. Az az egyik problémád hogy zsidóznak, ezzel általánosítva minden zsidót, erre te ugyan úgy ledegradálsz mindenkit aki meccsen van és szurkol!
2013. márc. 23. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 A kérdező kommentje:
Egyáltalán nem az összes szurkolót minősítem, csak akik a videókon szerepelnek! És jogosan! Ha te is közéjük tartozol, nincs miről beszélnünk, ahogyan ezekkel sem lehet értelmesen kommunikálni a látottak alapján. Se kép se hang, mint a birkacsorda, menjünk előre, törjünk-zúzzunk amit látunk.
2013. márc. 23. 22:41
 16/27 anonim ***** válasza:
Épp erről beszélek. Attól hogy ott voltam a tömegben engem is leáltalánosítasz, persze nem a metrószerelvényre gondolok, azon nem voltam, nem is értek vele egyet.
2013. márc. 23. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 A kérdező kommentje:
Egyébiránt ha annyira nem értenél együtt ezekkel, és a felfogásukkal, nem keresnéd a társaságukat, nemde?
2013. márc. 23. 23:21
 18/27 anonim ***** válasza:
Én imádom a focit, és a válogatottat, ülve nem bírnám ki a meccset, nekem kell az hogy végigéneklem. Ezt sajnos az MLSZ rendezvényén nem kaphatom meg... Akkor hová menjek? És egyébként is, az ott lévő emberek nagy része nem balhézni ment, hanem a csapatot biztatni. Persze elismerem, voltak balhézni vágyók is.
2013. márc. 23. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 A kérdező kommentje:
Na, őket kell kitiltani egy életre, akár beépített rendőrök segítségével. Ott a helyszínen kiküldik, és többet be nem jöhet.
2013. márc. 23. 23:38
 20/27 anonim ***** válasza:
Például volt olyan akit a foci sem érdekelt, azért jött oda hogy ordibáljon ilyen törjünk be meg hasonló szövegeket. Na ezeket kéne gyorsan eltüntetni.
2013. márc. 23. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!