Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Érdemes e gyúrni táplálék...

Érdemes e gyúrni táplálék kiegészítők nélkül? Nem kigyúrt állat akarok lenni, csak izmosabb mint jelenleg.

Figyelt kérdés
Nincs pénzem drága fehérje tartalmú étrend kiegészítőkre, olcsó gagyit meg nem akarok venni. Elég vékony testalkatú vagyok és arra lennék kíváncsi így mennyire terhelhetem meg a szervezetem?

2013. febr. 4. 19:46
 1/10 anonim ***** válasza:
82%

Tápkieg nélkül is tudsz fejlődni, ha az étrend rendben van.

Érdemes edzeni.

2013. febr. 4. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Osynho ***** válasza:
62%
A táplálékkiegészítőkre nincs szükség, ha jó a táplálkozás, Illetve, ha szarul kajálsz, semmi értelme a táplálékkiegészítőknek. A kigyúrt állatság és a kicsit izmosabb állapot is ugyanúgy jön létre. Edzés, kajálás, regenerálódás.
2013. febr. 4. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
83%
Azért ez a semmi szükség rá duma az nem igaz. Anélkül is lehet fejlődni, de edzés után óriási előnye van egy tejsavóproteinnek, hiszen gyors tápanyag-visszatöltést tesz lehetővé. Szóval ne essünk át a ló túloldalára és ne átkozzuk el a tápkiegeket!:)
2013. febr. 4. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Osynho ***** válasza:
66%
Ok, én most a tök kezdőkre gondolok, mind amilyen a kérdező. Sok a még nem is láttak konditermet ,de azt kérdezik, milyen kreatint vegyenek. Aztán otthon meg eszik a csokit chipsszel. Na nekik felesleges bármilyen kiegészítő. :)Aki meg képben van (vagy értelmesen kérdez), az úgy is képben lesz.
2013. febr. 4. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Osynho ***** válasza:
66%
Na, ez majdnem magyar lett. :D
2013. febr. 4. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
vannak ezek a protein szeletek, fehérjével és egyéb hasznos dolgokkal, ahogy látom eléggé vágod a témát, nem tudsz ajánlani valami megbízható márkát?
2013. febr. 4. 19:56
 7/10 Osynho ***** válasza:
60%
Proteint csak porban érdemes venni úgy a legolcsóbb és úgy elkerülheted a felesleges cukrokat, zsírokat is.
2013. febr. 4. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
95%

Így van, ne csokikát vegyél, hanem normális tejsavóproteint. Kezdőknek is mehet, de az étrend a fontosabb!

Tömegnövelő étrend: napi 2-2,5g*testtömegkg fehérje kell és 5-6g*ttkg szénhidrát (ch).

Ezekből kellene leginkább összerakni:

fehérje: sovány húsok (csirke, pulyka, hal, marha), sovány túró, tojás, protein tápkieg.

ch: zabpehely, rizs, teljes kiőrlésű kenyér, teljes kiőrlésű tészta, sok zöldség.

zsír: omega3, lenmagolaj.

Itt találsz tömegnövelő étrendeket is: [link]

2013. febr. 4. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat, még egy kérdés. Mitől lehet káros a testépítés? gondolok itt például arra hogyha a szervezetem nem kapja meg a kellő tápanyag mennyiséget akkor az káros is lehet? vagy hogy milyen tartalmú ételeket kerüljek?
2013. febr. 4. 20:12
 10/10 Osynho ***** válasza:
52%
A hulladák kajákat kerüld, amit a magyar emberek 90% a fő tápláléknak tekint. Mondjuk ennek semmi köze a testépítéshez. Sokat igyál, hogy a veséidet kíméld, rendesen melegíts be, szabályosan hajtsd végre a gyakorlatokat (nehogy lesérülj), lehetőleg vigyél edzőtársat.
2013. febr. 4. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!