Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Régen kosárlabdáztam, azt...

Régen kosárlabdáztam, azt mondták hogy tehetséges vagyok. Mit csináljak? (többi lent)

Figyelt kérdés
2013. júl. 7. 10:26
 1/2 A kérdező kommentje:

**

Kosárlabdáztam 10 évig. A szüleim támogattak, csapatkapitány voltam. Az egyik meccsen rosszul lettem, mert arra a meccsre készültem eléggé rég óta és a kimerültség miatt. A szüleimmel megbeszéltem és abbahagytam. Ma 1 éve hogy nem kosárlabdázom egyesületben de otthon mindig. Most megyek gimnáziumba, és nagyon szeretnék a suli mellett kosárlabdázni mert úgy érzem cserben hagytam a csapatot. Szóval az történt hogy ... tartom a kapcsolatot az egyik volt csapattársammal és elmentem az egyik kosáredzésükre megnézni és beszélni az edzővel hogy vissza venne-e. Persze igent mondott;és mikor haza értem a vacsoránál tudattam ezt a szüleimmel hogy ott elmentem .. Teljesen kiborultak .. kifejezetten megtiltották. De én akkor is vissza szeretnék menni. Az apukám úgy-mond megértett hogy nekem ez fontos, és a csapat is számít rám, de viszont féltenek hogy megint tönkre teszem magamat. Hogyan nyissam fel a szemüket? Kérlek titeket hogy segítsetek!!

14/L

2013. júl. 7. 10:41
 2/2 anonim ***** válasza:
Ülj le velük, mondd el nekik, hogy ez nagyon fontos lenne neked. Ígérd meg, hogy mértéket fogsz tartani, próbálsz majd figyelni magadra. Beszéld meg velük, ha ezek után sem engedik, akkor sajnos nincs mit tenni. Ha látják rajtad, hogy igazán szeretnéd, hátha megengedik:)
2013. júl. 8. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!