Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Intenzíven sportolok, abba...

Intenzíven sportolok, abba akarom hagyni de a szüleim nem engedik. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Kézilabdázom élsport szerűen. nem vagyok benne jó, tudom magamról, és már nem is szeretem csinálni. A szüleim nem akarják engedni hogy abbahagyjam. Szerintetek hogy tudnám őket meggyőzni?
2013. aug. 6. 15:32
 1/4 anonim válasza:
Mit nem akarnak ezen engedni?Ha nem akarod már csinálni, akkor nem csinálod és kész.Így kerek perec megmondod nekik, sok beleszólásuk nincs, hogy te milyen sportot akarsz/nem akarsz űzni.
2013. aug. 6. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
már mondtam nekik de azt mondják ne adjam fel meg ilyenek de én már nem akarom...:(
2013. aug. 6. 15:42
 3/4 anonim ***** válasza:

lehet csak biztatni akarnak és nem kényszeríteni.

mond meg nekik hogy neked nem megy ez a játék nem akarod erőltetni és inkább kipróbálnál valami más sportot/hobbit

2013. aug. 6. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Én is kézilabdázok, és abba akarom hagyni, de nem tudom hogyan mondjam el a szüleimnek :/

Imádtam, de már nem akarok egyesületnél sportolni mert heti 5 edzés (ami két órás) +hétvégén meccs. Ráadásul most megyek hetedikbe ahol jóval többet kell tanulni, és nehezen tanulok.

2016. aug. 4. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!