Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Sportfogadók! Vélemény az...

Sportfogadók! Vélemény az alábbi fogadási, , taktikáról''?

Figyelt kérdés

tehát van a tőkéd, kinézel csak egy csapatot, és mindig, minden meccsén csak x-re teszel(mondjuk olasz bajnokság, azt érezném a legtutibbnak efféle célra). alsó hangon van az x-re 3x odds. először teszel a csapat x-ére 200 ftot.elmegy.utána teszel rá 400-at.elmegy.teszel rá 800-at,1600-at,3200-at.elmegy. és így tovább. a tétedet mondjuk mindig duplázod, viszont az x-nek csak jönnie kell. viszont ha megjön az x, ilyen oddsnál, az eddigi veszteségeken túl - az aktuális tétet is beleszámítva- még mindig bőven profittal lehet kijönni a dologból.


tudom h nem én szartam a spanyol viaszt, de érdekelne a véleményetek, próbálkoztatok-e már ilyesmivel, járható-e ez az út stb.


2013. aug. 24. 21:56
 1/3 anonim válasza:
járható de keveset hoz
2013. aug. 24. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha tudod magad ehhez tartani akkor nincs gond.
2013. aug. 25. 03:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Kipróbáltad?

Mennyire volt sikeres?

2021. dec. 25. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!