Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Egyetemet elvégeztem, szeretné...

Egyetemet elvégeztem, szeretnék külföldön focizni. Hogy kezdjem el?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Csak alsóban fociztam, sajnos utána abba kellett hagynom, mert szüleim azt mondták, hogy a tanulásra koncentráljak, legyen rendes munkám. Most elvégeztem az egyetemet és azt tervezem, hogy kimennék Ausztriába vagy Németországba focizni. A nyelvet jól beszélem.

Azt szeretném megkérdezni, hogy ez most hogy működne a leghatékonyabban? Ha keresek egy menedzsert, vagy pedig egymagam E-mailezzek?

Esetleg weboldalon keresztül? Találtam egy weboldalt és nem tudom, hogy feltudnék-e regisztrálni, mert azt írja ki, hogy Country(Liga) meg azt, hogy Division, de én nemigazán voltam klubcsapatban.:D


Várom az értelmes válaszokat!

Köszönöm előre!


Üdv.



2013. aug. 27. 18:59
 1/10 A kérdező kommentje:
Weboldal amit találtam: [link]
2013. aug. 27. 19:03
 2/10 anonim ***** válasza:

Nem kellene előtte egy megyei I-es csapatban kipróbálni magadat, ha már régen fociztál? (Budapesten BLSZ)


Ha leigazolt játékos nem is voltál, de mennyit fociztál az elmúlt években?


Amúgy meg egyetemen is focizhattál volna, a testnevelés nappalin kötelező, és focicsapt is van a többségükben. Vagy nálatok nem volt?

2013. aug. 28. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Életem a foci, természetesen egyetemen is fociztam, szinte mindennap.

Őszintén szólva én külföldre mennék ki dolgozni és emiatt érdekelne a dolog. Ezért nem mennék pl. megyei I-be.


Köszi a választ. Ment a zöld kéz.

2013. aug. 28. 12:09
 4/10 anonim ***** válasza:
Külföldön sem kellenél max. harmadik, negyedik osztályba.
2013. aug. 28. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Nos, kedves utolsó: Pont ezért írtam ide, mert én nem az első meg másodosztályban futballoznék. Tudom, hogy sokaknak ez a fontos, de nekem nem! Sokan mondták, hogy menjek ki futballozni, próbáljak szerencsét, de szüleim nem engedték(mindössze 16-17 éves lehettem).

Most már nem a futball az első az életemben hanem a munka. Most, 23 évesen mennék ki, és őszintén szólva egyáltalán nem érdekel, hogy hanyad osztályban szerepel a csapat. Mivel elszállt felettem az idő, 23 évesen már nemigen mehetnék nagyobb klubhoz, ezzel én is tisztában vagyok és nem ezért írtam ide.

Én csupán focizni szeretnék jó körülmények között.

2013. aug. 28. 16:30
 6/10 anonim ***** válasza:
Az egyetemen hogyan fociztál? Amatőr módon, vagy egyetemi csapatban is voltál? Az edződ mit szólt a teljesítményedhez?
2013. aug. 29. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Természetesen egyetemi csapatban voltam és az edző azt mondta, hogy a nekem való poszt a támadó középpályás. Ott mindig jó teljesítményt nyújtottam ezért mindig megdicsért!
2013. aug. 30. 07:26
 8/10 pál tiha válasza:
szerintem alap szintrol kezdhetnéd el. elkezdet a megyeibe pl majd felfigyelnek rád elvisznek leszerzodtetnek majd igy tovább nagyobb clubokhoz. én igy vagyok most megyeiben focizok elég jol megy már hivtak máshova is csak nem tudom h menjek-e mert a családtol messze lennék. én azt javastlom alapokrol kezd majd eljutsz hova akarsz
2013. aug. 30. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Értelek, én is így vagyok csak én külföldön fociznék.
2013. aug. 30. 12:47
 10/10 A kérdező kommentje:

Én is is vagyok '''VELE'''


De én inkább mérnökként szeretnék helytállni külföldön, mint focistaként. 23 éves vagyok és ha reálisan nézzük a dolgokat én egy olyan csapathoz szerződnék, ahol mindig stabil helyem lenne a kezdőben. Ezt úgy értem, hogy úgysem fogok pl. az osztrák első osztályban focizni, mivel erre nincs reális esély.

2013. aug. 30. 12:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!