Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Mit gondoltok van -e értelme...

Mit gondoltok van -e értelme folyatnom a focit?

Figyelt kérdés
16 éves vagyok és 9 éves korom óta focizom.Régebben egy nagyobb nevű klubnál voltam de onnan sajnos kikerültem mert nem voltam elég jó. Most egy semmilyen nevű csapatnál vagyok. Már nem tudom komolyan venni a focit hiszen tudom hogy esélytelen hogy profi legyek. Heti 5 edzés van ami nekem nagyon sok mert nem jut időm semmire. Nincs idő tanulásra és egyéb dolgokra amit az átlagos 16 évesek csinálnak. Már nem szerettek edzésekre járni. Szerintetek így van értelme folytatni?

2014. jan. 28. 23:04
 1/3 Grim13 ***** válasza:
így nincs, nem szereted már és úgy érzed van fontosabb dolgod is... járj le hetente a haverokkal de edzeni már fölös! de a vicc része a dolognak az hogyha így játszol csodálom hogy nem kaptál meghívőt a válogatottba ! :D bocs ez gonosz volt!
2014. jan. 28. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

,,Már nem szeretek edzésekre járni."


Ebben az esetben nincs értelme. Esetleg csak 2-3x járj el edzésre ha megteheted. Viszont a sportolást ne hagyd abba, keress valamit ami tetszik.

2014. jan. 28. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Azert heti 5 edzessel lehet boven fejlodni. Utana meg lehetne menni jatszani Ausztriaba.
2014. jan. 29. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!