Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » NB 1-es kézilabda játékosok...

Omgtfl99 kérdése:

NB 1-es kézilabda játékosok mennyit keresnek?

Figyelt kérdés
pick szegedre gondolok, de gondolom azok kb ugyanannyit kereshetnek mint a többi csapat játékosai, ha egyáltalán kapnak érte pénzt. hogy van ez? kíváncsi vagyok
2014. márc. 16. 19:39
 1/3 anonim ***** válasza:

Azért egy Pick Szeged játékos aki nemzetközi kupákban is játszik jóval többet kap mint egy Mezőkövesdi KC játékos aki a kiesés ellen harcol.

Pénzt kapnak mivel profi sportolók. De nagyon változó, jönnek mindenféle bónuszok, szponzori pénzek, satöbbi. Egy Nagy László-kaliberű játékos szerintem millió fölött keres havonta.

2014. márc. 17. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Nagyon sok játékos nem is forintban, hanem euróban kapja a fizetését (Szeged, Veszprém), változó, hogy ki mennyit kap, emberenként és posztonként változik. Van, aki 20-25 000 eurót keres havonta, van, aki 40. 000 fölött... És ez nem vicc, ez tényleg így van...
2014. máj. 19. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Nem tudom mikori ez a kérdés de remélem válaszoltok még. 25.000-40.000 euro? Ez nem sokra becsülted? Vagy ezt psg, barcelona. Kielce csapatok játékos fizetésére értetted? Ennyi pénzt keresne egy pl: Tatabányai játékos?
2017. aug. 6. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!