Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Nem kell erőltetni vagy...

Nem kell erőltetni vagy folytatni kell?

Figyelt kérdés

F/25, jelenleg focizok illetve edzéseket látogatok rendszeresen (3 hónapja heti 5 edzés) és abban a kitüntetésben vagyok úgymond részesítve hogy olyan játékosokkal edzhetek akik úgymond "profik" illetve kiöregedő profik ( NB1 - NB2 ) tehát az edzések is ilyen kaliberűek mert jelenleg egy nb2 es csapatnál edzek.


Focizni kölyök kormom óta focizok de mindig csak haveri foci és utánpotlás csapatok ahol kapus voltam, és most váltottam kijöttem mezőnybe mert ott szeretnék játszani.


Jelenleg BLSZ3 ban játszok bajnokságban és az a baj hogy kegyetlenül sokat kapok a fejemre , nagyon elő vagyok véve edzéseken és akár még BLSZ 3 bajnokikon is amikor lehetőséget kapok mert eléggé sokat hibázok, EZ SAJNOS A TÉNY, imádom a focit


Egy baráti focin stb kiemelkedően nagyot nyújtok de ahol itt edzek (nb2) itt feszült vagyok és mivel mindig elő vagyok véve sajnos rengeteget hibázok is....


Nincs "hülye" mozgásom , rendesen lövök mind 2 lábbal de látszik hogy az alapok kimaradtak és így belecsöppenni egy ilyen klubba ezt én is látom hogy sok így egyszerre de fizikálisan meg jobb vagyok mint a keret bármelyik tagja.



Mit tegyek ? rá kell jönnöm hogy nincs értelme ennek és hagyni kell mert őket sem szeretném hátráltatni, vagy csináljam tovább és talán jobb lesz? Hatalmas a lemaradásom hozzájuk képest (kivéve fizikálisan mivel többet edzek mint egy első osztályú játékos) de technikailag 0 hozzájuk képest.


Elképesztően hajtom a játékot még akkor is ha ügyetlen vagyok, nem adom fel csinálom csinálom csinálom, az se érdekel ha már az edző "olt le" talán ez az egy amiben felettük állok hogy csak a foci és hajtom.


Azért nem megyek le alsóbb osztályba mert ilyen lehetőségem még 1x nem lesz ( még akkor is ha protekcióval kerültem be) de ez így nekem sokszor kellemetlen ....



2014. máj. 28. 20:16
 1/2 anonim válasza:
Miben vagy lemaradva?Cselezésbe,passzolásba,rúgásba vagy magába a csapatjátékba.
2014. máj. 28. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Vegyül azt hogy egy BLSZ 3-2 szinten megállom a helyem de az Nb2 már sok így kb az összes a felsoroltak közt. Persze nem úgy kell elképzelni hogy beleakadok a labdába és orra esek hanem új környezet , új társaság , nagyon szeretnék teljesíteni és ez így pont azt eredményezi hogy eladok labdákat , nem jól teljesítem a védői feladataimat stb ...
2014. máj. 28. 21:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!