Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Szeretek focizni, de nem...

Szeretek focizni, de nem engedik mit tehetek?

Figyelt kérdés
Az iskolába tornaórán az idő felét játékkal kel eltölteni. Én nagyon szeretek focizni de a többi lány nem a fiúk meg nem engedik hogy beáljak hozzájuk. Az lenne a kérésem hogy aggyatok pár tippet miképp tudnák a fiukkal focizni v. egyeltalába miért nem engedik hogy, beáljak talán félnek hogy jobb vagyok mint ők?
2014. jún. 29. 13:46
 1/1 anonim válasza:

Nálunk a lanyok szoktak focizni... ki megengedjük nekik.... de mimdig a lábunkat rugdossák meg a fejümket... 1 pár lány tud cselezni de ugy hogy ha odalepünk sírnak es jön a tanár és leszidás... kapuba jól tudnak védeni..... na de a kérdéshez visszatérve... ha van udvar a suliba vigyél 1 labdát..... 1500 ft 1 focilabda... jó esetben bírja sokáig... és ha akarnak focizni a fiuk monnd nekik hogy csak akkor ha tesiórán engedtek emgem is veletek... ha ez nem válik be akkor gyakorolj és próbálj meg felsőlécet kapufát vagy ficakot azaz a sarkát.... és mikor ott mennek előtted próbálj meg ficakotmvagy stb t lőni.. persze vsak akkor ha biztosra mensz hogy eltalálod mert ha nem az nagy égés... másik hogy ha odakerül a labda hozzá rúgj egy nagyot a labdába és célozz a tökére vagy a fejére... és kérdezd meg Akkor jatszhatok?

Vagy ha ez sem talaljatok ki egy szórakoztatóbb játékot mint a fiuk es ha be akarnak szállni akkor mondjátok nem csak ha engedtek minket focizni elsőre nem fog menni de ha már nagyon akarnak akk megengedik és te focizhatsz velük... bocs hogy ilyen sokat írtam de a lányok nálunk így kerültek a csapatba... tudom régi kérdés de szívesen

2015. aug. 1. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!