Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Ti is utáljátok a divatdrukker...

Ti is utáljátok a divatdrukkereket? Amikor mindig a jelenleg menő, nyertes csapatot pártolja valaki? valamint az aktuális sztárfocistát.

Figyelt kérdés

Én konkrétan hányok ezektől. A VB alatt is láttam facebookon, hogy a lányok ennyit írtak ki a falukra: Brazília <3 Neymar, Ronaldo, stb. Mert jó pasi azért szurkol annak a csapatnak pff. Vagy azok továbbá, akik mindig a jelenlegi menő, bajnok csapatnak szurkolnak, utána ha már nem nyer, akkor átállnak a következő nyerteshez. Nagyon kitartó drukkerek mondhatom!

Én már 5 éve Bayernes vagyok, és maradok is ha nyernek, ha veszítenek! Nemzeti szinten pedig Németország a kedvencem, ezzel továbbvéve a Bayern vonalát...



2014. júl. 17. 11:20
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
igen, nagyon irritálóak szerintem is, de le kell szarni :D
2014. júl. 17. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Férfiaknál meg mást nem is látsz csak Messi :33333 Rohadalolm seggnyalás.
2014. júl. 17. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
jelenleg ők vannak versenyben: Neymar, Ronaldo, Messi :D
2014. júl. 17. 11:39
 4/19 anonim ***** válasza:
84%
Bár azt el kell mondanom hogy én nem nézek és nem is néztem focit soha. De az ilyen emberek miatt meg is utáltam. De mindenhol ez van nem csak fociba. Forma1-t se néztem sose, de régen kiskoromba csak úgy kiválasztottam favoritnak Fernando Alonso-t mert kék volt a kocsija, az meg a kedcenc színem volt akkoriba. Abba az időbe mindig 10-20adik volt. Szarták le magasról. Felment arra szintre amikor mindig benne volt az első háromba, és rögtön mindenki őt ajnározta :D
2014. júl. 17. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
70%
Én a huligánokat sokkal jobban utálom.
2014. júl. 17. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
24%
Nyilvan a jobbaknak erdemes szurkolni, ugy van eselyed hogy gyoz a kedvenced :)
2014. júl. 17. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
44%

Mondjuk 5 éve lett újra topcsapat a bayern... németország meg a 90es évek eleje óta a legnagyobb divatválogatott (a brazíl után).


szóval utálhatod magad :)

2014. júl. 17. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
38%
Úgy, ahogy mondod, én is hányok tőlük! Én meg, amióta focit nézek, Manchesteres vagyok (United, nem city). Ott van példának a tavalyi szezon (a sok sikeres év után 7-ek lettünk), kitartok mellettük mindig, nem lettem hirtelen Manchester city drukker, mert ők lettek bajnokok... Lányoknál főleg azért szokott ilyen lenni, mert van a csapatban egy jóképű játékos, mint ahogy írtad: Neymar, Ronaldo, meg ilyenek. De fiúknál láttam már olyat is, hogy a facebookja teli volt posztolva Barca képekkel, mikor kiestek a Bl-ből, másnap ugyanaz volt, csak Real Madridos képekkel... Szánalmasak az ilyenek!
2014. júl. 17. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem ez maximum azt zavarja, akinek valami teljesítmény érzése, vagy különlegességi illúziója van attól, hogy rendszeresen néz focit. Mintha attól félne, hogy a "különlegességére" veszélyt jelentenek ezek... Szerintem aki barátságban van magával meg az életével az nem kap dührohamot attól, hogy valaki "divatból" foglalkozik azzal, amivel ő "komolyan".
2014. júl. 17. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

7-es: focit kb. 5-6 éve nézek, és akkor néztem a csapatokat, bajnokságokat, gólokat, mindent és ezek alapján illetve a nemzeti beállítottságom miatt a németeket választottam. A Bayern München egyébként nem 5 éve lett topcsapat, először 1974-ben lett BL győztes, majd 1975, 1976, 2001 és végül 2013. Meg a többi kupa (azokat már nem sorolom fel oly sok van).

Szóval az érvelésed nem állja meg a helyét, bújj el!

2014. júl. 17. 18:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!