Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Ti is utáljátok a divatdrukker...

Ti is utáljátok a divatdrukkereket? Amikor mindig a jelenleg menő, nyertes csapatot pártolja valaki? valamint az aktuális sztárfocistát.

Figyelt kérdés

Én konkrétan hányok ezektől. A VB alatt is láttam facebookon, hogy a lányok ennyit írtak ki a falukra: Brazília <3 Neymar, Ronaldo, stb. Mert jó pasi azért szurkol annak a csapatnak pff. Vagy azok továbbá, akik mindig a jelenlegi menő, bajnok csapatnak szurkolnak, utána ha már nem nyer, akkor átállnak a következő nyerteshez. Nagyon kitartó drukkerek mondhatom!

Én már 5 éve Bayernes vagyok, és maradok is ha nyernek, ha veszítenek! Nemzeti szinten pedig Németország a kedvencem, ezzel továbbvéve a Bayern vonalát...



2014. júl. 17. 11:20
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
0%
Ember,MAGYAR vagy szurkolj Magyar csapatnak,nem ilyen szar külföldi csapatnak akiknek a mecseire el se jártok csak a tévében bámuljátok!
2014. júl. 17. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%
Előző: Szerintem mindenki szívesen szurkolna magyar csapatnak, ha lenne színvonala a magyar labdarúgásnak! Jelenleg például egy angol harmadosztályos meccs élvezetesebb, mint egy magyar "elsőosztály"... Itt jelenleg, ha már sportról van szó, akkor inkább a vízisportokra kéne pénzt áldozni (úszás, vízilabda, kajak-kenu, ezekben vannak tehetsges embereink), nem pedig óriási, méregdrága stadionokra költeni, ahol 11 olyan ember szaladgál a labda után, aki jórészt azt sem tudja, bal vagy jobb lábas... Szóval ennyit a jelenlegi magyar fociról!
2014. júl. 17. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%
Már elnézést, de magyar meccsre se megyek el, mert nincs kedvem attól fosni, hogy épp szétverik-e a metró kocsit oda/vissza menet az IQ-harcos szurkolók, fejbebäsznak-e egy székkel meccsnézés közben, ha nem tetszik nekik valami, vagy fognak-e görög tüzeket dobálni. Nem tudom, te milyen meccsekre jársz, de pl. Pesten egy-egy meccsnél a környéken bezárnak a boltok, lezárják a metrót meg ilyenek. Ezek közé menjek szurkolni?
2014. júl. 18. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%

"Itt jelenleg, ha már sportról van szó, akkor inkább a vízisportokra kéne pénzt áldozni (úszás, vízilabda, kajak-kenu, ezekben vannak tehetsges embereink), nem pedig óriási, méregdrága stadionokra költeni, ahol 11 olyan ember szaladgál a labda után, aki jórészt azt sem tudja, bal vagy jobb lábas... Szóval ennyit a jelenlegi magyar fociról!"


A kettő független egymástól, mert nézőszámot viszont mással nem tudsz produkálni, csak a focival. Egy-egy érdekesebb meccs, ha mondjuk valaki idejön barátságost játsszani vagy ilyesmi, szerintem produkál olyan nézettséget, mint egy komplett úszás vb. Egyszerűen a többit még annyian sem nézik, mert nem olyan érdekes nézni, meg a kajak-kenu stb. az olyan, hogy hallja a rádióba, hogy xy magyar érmet szerzett jaj de jó. De nem ül le megnézni. Ki menni meg azt tuti nem megy ki, mert minek? Arra a másfél percre míg leevezi/ússza a távot. A vízilabda se túl látványos arra is alig kíváncsi valaki az eredményen kívül. Ez van.

2014. júl. 18. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
13-as: Így van, arra ki kíváncsi, hogy a mentők 8 fordulóval viszik el a meccsről a szurkolókat?...
2014. júl. 18. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%

Én Brazíliának szurkoltam, de nem Neymar miatt. Aztán a második kedvencem, Argentína ugye nem nyert vb-n, és az egyik osztálytársam aki húú de nagy argentin fan, kiírta hogy "hülye Götze", "sz@rok a németek" mondom oké, te is sokat értesz hozzá..:D

Neymar imádatnál főleg azt szeretem, hogy egy meccset se láttak, ahol játszik, semmit, azt se tudják, hány éves, meg hogy milyen csapatban játszik, és kiírják, hogy szegény Neymar, meg hogy huu de imádom, olyan helyes (összefügg a kettő, tényleg..:D). Persze, én is sajnáltam, én is szeretem, de azért ez már nagyon szánalmas.

Évek óta Barcelona drukker vagyok, amikor megszerettem őket, nem is tudtam, hogy sok a divat Barca drukker, aztán persze láttam, hogy nagyon menő lett a tipikus "semmitnemértekafocihoz" fiatalok körében, csak mert Messi...:D hjaj. Én mindig Barcás voltam, akkor is, ha kikaptak, mindig... :) Szóval, nem csak retardáltak szeretik a most éppen menő játékosokat, és csapatokat..:)

2014. júl. 18. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
utolsó: nem az a retardált aki menő csapatban van, csak az, aki divatságból. szóval te nem vagy az, te nagyon lojális vagy ez látható, bárcsak sokan ilyenek lennének!
2014. júl. 18. 19:47
 18/19 anonim válasza:

Én osztálytársam is divatdrukker neymart isteniti.A 7-1-es zakó után ki irta facebookra: ha játszik neymar 8-2 a braziloknak.Ezen akkorát röhögtem :'D

Am én is bayernes vagyok

2014. aug. 26. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:
Ugyan ez van az F1-ben. Most Kiminek kicsit kiesett a formájából, és már ő a buta, senki házi stb. Most mindenki Hamiiltonnak szurkol(nincs bajom Hamiltonnal, csak a DD-kel). Én Alonsot soha nem bírtam (bár néha tudok nevetni rajta, pláne, amikor leállt az autója a héten és napozott, de amugy nem bírom a fazont, de tiaztelem,mint ember és pilóta). Kis korom óta Kimi-s,Kubica-s és Piquet-s vagyok. Focit NAGYON ritkán nézek.
2015. nov. 17. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!