Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Szerintetek Wayne Rooney...

Szerintetek Wayne Rooney amikor még a csúcson volt (kb.2007-2008 körül) érdemelt volna aranylabdát?

Figyelt kérdés
2014. okt. 31. 09:03
 1/4 barcamesssizozo válasza:
nem
2014. okt. 31. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Lehet, de Henry, Raúl, Lampard, Eto'o, Totti vagy Del Piero sem kaptak soha aranylabdát, a rengeteg világklasszis kapusról, hátvédről meg védekező középpályásról nem is beszélve.


Nagy marhaság ez az aranylabda, kiemelnek egy csapatsportból egyetlen játékost, 10-ből 9-szer látványos, gólokat szerző spílereket.

2014. okt. 31. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Én úgy gondoltam,hogy az aranylabdának csapatot kell mutatnia,nem egyéni játékost,egyéni teljesítményre az aranycipő kellene,de szerintem ott sem a gólok számát,hanem a teljesítményt.

Úgy gondolom,hogy nem aranylabdát,hanem aranylabdákat kellene osztani,egy csapatot,keretet összetéve...

2014. okt. 31. 11:37
 4/4 anonim ***** válasza:

Létezik hasonló(FIFA év csapata), de mindig az aranylabda lesz a legnívósabb. Az emberek vevőek erre a díjra, de én soha nem értettem. Hogy hasonlítsuk össze Messi teljesítményét Neuer-éval vagy Kompany-ét Ronaldo-éval?


Kicsit olyan ez, mint az Oscar díj. Adott egy jó film, amin kismillió ember dolgozik keményen és díjaznak egy színészt, mert az ő munkája látványos. Sokan pedig egész életükben nem kapják meg, pedig megérdemelnék.


Visszatérve a kérdésedre megérdemelte volna Rooney, de rengeteg játékos van aki szintén megérdemelte volna.

2014. okt. 31. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!