Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Kosárlabda támadás/védekezés?

Kosárlabda támadás/védekezés?

Figyelt kérdés
2 éve játszom az athletikus mozdulatok mennek de sajnos a támadás védekezés ami ugyebár a legfontosabb nem annyira na mármost az érdekelne hogy halotam én már ezt azt támadásról és védekezésről is trüköket. Technikákat kérek mivel téveszem meg az elenfelet szemmel, csellel vagy vegyesen és mindezt hogy? Védekezésnél pedig minyen izmot fejleszek és hogyan legyen jó és határozott a védekezèsem 12- éves vagyok a válaszokat előre is köszönöm. ???

2014. nov. 14. 21:05
 1/1 anonim válasza:
A vedekezesnel sok vedolabmunka gyakorlatot csinalj labad behajlitod de ha nezel a tv ben egy kosarmecccset fogyelj es probald meg ugy. A tamadasnal en pl ugy szoktam bezavarni hogy monjuk jobbra nezek es elindulok balra vagy egy labkozt labdaleutes beikesztes hogy elindulsz es csak egy masodpercel kesobb indulsz vagy amikor pl passzolnak neked ekkor egy dobocsel a vedo felugrik te meg gyorsan elmesz mellette a labdat nagyon jol kell hozza vezetned kell tudni a cseleket stb bocsa helyesirasert remelem tudtam segiteni:))
2014. dec. 5. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!